2726
عنوان

میترسم جوابشونو بدم😑☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 71 پست
گلم مثلا امروز یکی تاپیک زده دوست پسرم میخواد پامو بلیسه اجازه بدم یا اجازه ندم......این گزارش نداره ...

بله این تاپیک کاملا مشخصه پشتش یه آدم مریضه و میشه تاپیک جنسی منم گزارش میزنم براشون

شما تو امضات چیز دیگ زدی

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
بله این تاپیک کاملا مشخصه پشتش یه آدم مریضه و میشه تاپیک جنسی منم گزارش میزنم براشون شما تو امضات چ ...

چشم درستش میکنم

درخواست دوستی بدین گزارش میزنم...زندگی می کنم و برایش دلیل هم دارم :دوست داشتن تـــــــــــــــــو …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتشه یه فاک نشون بدیم به همه والا 😂

خوشحالت که میتونی، اگه من اینهمه شجاعت داشتم 😑😂😂😂

انشالله که همه به هدف و خواستشون برسن:) منم جزو همه:)✨خدایا من میجنگم بقیش با تو 🕋 ✨💪🏽
2728
منم هم میترسم هم خیلی بدم میاد دلم میخواد برم بگیرمشون زیر چک ولگد لهشون کنم

آره واقعا:(

به نظرت چیکار کنیم؟؟ 

انشالله که همه به هدف و خواستشون برسن:) منم جزو همه:)✨خدایا من میجنگم بقیش با تو 🕋 ✨💪🏽
اگه بزنیم. برنمیگرده تلافی کنه؟

همچین کاری نکن اونا اگه شخصیت داشتن تیمه نمینداختن رد شو بهشون توجه نکن اگه قرار باشه تلافی کنی هرروز باید با پسرای علاف درگیر بشی

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
آره واقعا:( به نظرت چیکار کنیم؟؟ 

نمیدووونم😖ولی کرونا تموم بشه میخوام برم کلاسای دفاع شخصیو مبارزه ایشالله

ابنجوری بهتره اعتماد بنفسمم بیشتر میشه

بیخیالِ دنیا بابا جان🌸بخند گیانم    https://t.me/ash_mast تیکر رسیدن به خواسته 

جواب بدی بدترش ومیگن جری ترمیشن.

خودت وبزن ب کربودن. 

من مجردبودم 2 تا پسر تا سرخیابون خونه امون حدودا نیم ساعت دنبال ام بودن هی متلک گفتن ن برگشتم ن جواب دادم آخرسر یکی شون ب اون یکی گفت بابا این کرهست بیابریم الکی خودمون وعلاف کردیم ورفتت

عشقم همسر م♥♥
قرار نیس جواب بدی یجورم رفتار نکن بفهمه ترسیدی اینجوری بیشتر دنبالت میفتن بفهمن میترسی

اوهوم باشه💜

ولی میدونی ی بار ی پسر یه تیکه ای بهم انداخت یه روز نتونستم خودمو پیدا کنم! واقعا نمیدونم بعد از اینکه بهم تیکه انداختن چجوری خودمو ریکاوری کنم😂😭

2706