2737
2734

حد وسط😐

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
دیگه میگم زشت ینی واقعا زشت یکیشو باید انتخاب کنی😁😁😁

بازم اخلاق

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان اون خانم خوش اخلاق با صورتش چرا چادر سرشه اما خانم بی اخلاق اما زیبا بی حجاب؟؟ توهین به هر دو ...

دیگه خیلی عمیق و فلسفی دارین نگاه میکنین توهین به هیچ قشری نیست 😐این عکس هم بیشتر جنبه فان دارع

2731
خودم هم با این موافقم 😂

با دول هم میشه رفت پیش روانشناس اخلاق ردیف هم میشه رفت جراحی کرد قبافه و هیکل درست شه

غلط میکنه هرکی میگه دول خوشبختی نمیاره

حالا درسته پول شعور نیماره ها ولی بقیه چیزارو میاره قطعا😎

پشت هر دختر قوی🤷🏻‍♀️———>هیچکی نیس😏خودشه😎👑
دیگه خیلی عمیق و فلسفی دارین نگاه میکنین توهین به هیچ قشری نیست 😐این عکس هم بیشتر جنبه فان دارع

باید به قضایا عمیق نگاه کرد

عکس همی چیز دیگه میگه جانم

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
2738
با دول هم میشه رفت پیش روانشناس اخلاق ردیف هم میشه رفت جراحی کرد قبافه و هیکل درست شه غلط میکنه هرک ...

وای چرا پولو اینطوری نوشتی 😐😐مغز من کاملا منحرفه😂😂🤕🤕😬

2706