2410
2553

۳۰ به بالا

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
۳۰ به بالا

وا 

خواهر کرونا هستم الخخخ یه مامان خانوم و یه متقاضی ازمون وکالت          😍        napeloniسابق و خالدار ۹۸ سابق و شوکول ۸ سابق میشه برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترم و قبولی ازمون وکالتم یه صلوات بفرستید         😍          بعضی کاربریامو فراموش کردم بعضیا رو هم گفتم بترکونن بلکه برم به کار و زندگی برسم ولی خو معتاد شدم استخونام درد میکرد مجبور شدم بازم بیام 🤣راستی از درگاه خدا ناامید نشید من بعد ۵ سال انتظار مادر شدم با دومین ای وی اف       ،    تو رو خدا فارسی را پاس بدارید انقدر غلط املایی نداشته باشید 
2714
نه هیچی دیشب یکم احساس بدن درد کم داشت اما امروز نه

کرونا گهگاهی گاهی خوبی گاهی نه بدن درد ش یه مقدار شدیده مثل حالت کوفتگی یا اینکه مثلاً رفته باشی کوهنوردی چقدر خسته میشی اون حالتیه من انگشتام مفصلام خیلی درد دارن تبم بالای ۳۷ بوده اکثر علائم رو داشتم

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
کرونا گهگاهی گاهی خوبی گاهی نه بدن درد ش یه مقدار شدیده مثل حالت کوفتگی یا اینکه مثلاً رفته باشی کوه ...

من روز اول گلو درد خفیف

روز دوم بدن درد خیلی خیلی وحشتناک بهمراه سر درد وحشتناک چشم درد وحشتناک(به اضافه شکم روی)

روز سوم دوباره بدن درد وحشتناک و سر درد و چشم درد یه کوچولو گلوم چرکی شده

اصلا تب ندارم

دکتر گفته احتمالا انفولانزاست

به نظرت اینا علایمه کروناست؟

خدایا،مرا آن ده که آن به
دقیقا چند بود تبت؟ مدام بالای 37 بود یا پایینم میومد؟

آخرین بار ۳۷.۳ بود قبلش اندازه نمیگرفتم ولی خیلی داغ بودم

من تب داشتم و خیس عرق بودم ولی میلرزیدم

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
2706