2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره تا هفت تا بیمه حساب میشه 

ببین عزیزم من حدودا ۱۰تاش خراب شده دندونام و نیاز ب پر و عصب کشی داره هردفعه برم گفتن ۲تاشو درست میکنن یعنی برای ۷بار مراجعه بیمه هزینه رو میده کاری نداره ک در هر جلسه چنتارو درست میکنی؟

برو درمانگاه بیمارستان چمران تو شهرک رجایی خیلی خوب و مجهزه

ممنون عزیزم

ینی برای ۷بار مراجعه بیمه هزینه رو میده ؟و کار ندارن ک تو هرجلسه چنتارو درست میکنی؟

عزیزم منم نیروهای مسلح هستم اتفاقا تازه دندون درست کردم اصلا اینطوری نیست که در سال هفتا درست کنی من دوتا عصب کشی دارم یکی رو انجام دادم چهارتاهم جراحی کردم سه تا دیگه مونده که جراحی بشه سه تاهم پر کردم

2738

من جراحی هام رو پیش استاد کلباسی کرج درمانگاه تخصصی الزهرا انجام دادم پر کردنی و عصب کشی هامم درمانگاه صدف فردیس پیش ساناز زاهدی وفا و استاد علیدوستی انجام دادم فقط یه دونه مونده اونم باید برم کرج ساختمان ولیعهدی پیش دکتر رمضانعلی

عزیزم منم نیروهای مسلح هستم اتفاقا تازه دندون درست کردم اصلا اینطوری نیست که در سال هفتا درست کنی من ...

توی یکسال؟شاید منظورشون اینه ک در سال ۷بار مراجعه ب دندون پزشکی شامل بیمه میشه!

شما تو هر مراجعه شاید چنتا رو با هم انجام دادید، درسته؟

2706