2726
عنوان

بچه تونو عزیزه همه کنید اینجوری

522 بازدید | 19 پست

۱.تو مهمونیا جوری با بچه تون برخورد نکنید که انگار بهش بی توجهید یا خواسته اش براتون مهم نیست.

۲.اگه اذیت کرد به بقیه نگید خاله دعواش کن عمو دعواش کن اگه اشتباهی کرد ببریدش یه گوشه بهش تذکر بدید.

۳.وقتی حرف میزنه با ذوق گوش کنید به حرفاش.البته قربون صدقه های الکی نرین که همه چندششون بشه یا نگید بچه من از هم بچه ها خوشگل تره باهوش تره...

۴.پوشکشو یا شلوارشو میخواین عوض کنید نزارید کسی خصوصیشو ببینه.من خیلی ها رو دیدم شلوار پسرشونو در میارن میدون تا دسشویی حالا مهم نیست چند تا دختر بچه تو جمع هست ادعای با کلاسیشونم میشه.

شما هم اگه نکته ای دارین اضافه کنین

همشون يطرف 

اخري يطرف

خداييش بچه هاتونو جلو ملت عوض نكنين پوشكشو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همشون يطرف  اخري يطرف خداييش بچه هاتونو جلو ملت عوض نكنين پوشكشو

هیچوقت این کارو نکردم😁😁

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

اگه اشتباه کرد دعواش نکنید 

اگه شیطنت کرد تو خونه میزبان قبل از اینکه میزبان  یا بقیه تذکر  بده خودتون بچه رو بکیرین و نشغولش کنید 

دایما بکن نکن نگید

اگه دلش نخواست سلام بده یا خداحافظی کنه مجبورش نکنید 

قبل  از ورود به جمع بهش بگین سلام یادش نره و اگه کسی بهش کادو داد حتما تشکر کنه 

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
فقققط خواهشن بچه هاتووونو لوووس و بی ادب بار نیارررید فکر نکنین فقط بچه ی شما خاص و تو دنیا تکه.همیی ...

دقیقا اونوقت توقع دارن بچه های پررو وبی ادبشونو دوست داشته باشیم و تحمل کنیم

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
فقققط خواهشن بچه هاتووونو لوووس و بی ادب بار نیارررید فکر نکنین فقط بچه ی شما خاص و تو دنیا تکه.همیی ...

دقیقا من کسیو میشناسم همش میگفت بچه من تو فامیل تکه بچه دیگرانو مسخره میکرد.االان بچه اش ۳۰ سالشه داره از کاراش عذاب میکشه ولی همه اونا بچه هاشون به یه جایی رسیدن

اگه اشتباه کرد دعواش نکنید  اگه شیطنت کرد تو خونه میزبان قبل از اینکه میزبان  یا بقی ...

آها آره اینم خیلی مهمه که خودم انجامش میدادم ولی الان ترک کردم.بچه ای که خجالت میکشه سلام کنه نباید هی بگی سلام کن سلام کن 

خواهر شوهر بی کلاسم پسر هشت ساله رو لخت مادرزاد کرد بعد ازتو حیاط بالگد زدن بهش فرستاد توسالن ازبین جمعیت رد شد تابره حموم خودشو بشوره انگار تو حیاط نمیشد انقد روانیه انقد به پسرش فوش داد چون خودشو گلی کرده بود

هیچوقت این کارو نکردم😁😁

❤️😍با شخصيت كي بودي توو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706