2726

منممم😞 خستم

دعام کنین

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آخی شوهر منم خیلی عصبی ولی قلب مهربونی داره اصلا دوست نداره باهام دعوا کنه منم وقتی میبینم اینطوریه خیلی آروم باهاش رفتار میکنم و خیلی خیلی عاشق همیم ناراحت نباشید درست میشه سعی کن خواسته ها وبهونه هایی که میره رو براش انجام بدی 

خدایا پناهم باش 😍مراقب پسرم باش😍وآروزهای همسرم رو برآورده کن😍

شاید بی حوصلگیشون از چیزی باشه سعی کنید فکرشو جایی دیگه ببرید با کارهای کوچیک بخندونش و سوپرایزش کن کیک درست غذا های جدید آهنگ بزار تو خونه بزار خونت مرتب باشه به خودتم خیلی برس درست میشه باهاش حرف بزن بگو مشکل واقعیت چیه 

آخه اون موقع هم من ازش ناراحتم که چرا تحویلم نمیگیره

از همین جا باید بفهمی که دوست نداره قهر باشید شاید مشکلی داره نمیتونه بهت بگه سعی کن باهاش مهربون باشی 

آخه اون موقع هم من ازش ناراحتم که چرا تحویلم نمیگیره

نه دیگه با این فکر فاصله بگیر که یکم وقت واسه خودت بذاری به کاری که دوس  داری برسی قرار نیست اون بیاد سمتت هر دو یکم فاصله بگیرین بدون قهر

بنظر من یه خانم اگه بخواد هیچوقت تو خونش دعوا نباشه باید همیشه خونش مرتب باشه واز همه مهم تر همیشه تو هر شرایطی که شوهرش داره لبخند بزنه تو آشپزی خیلی مهارت داشته باشه و عاشق بچه هاش باشه  همیشه به خودش رسیدگی کنه و خیلی چیزای دیگه 

بشدت قبول دارم

پس انجام بده خدابزرگه از فردا صبح که بلند شدی این تغییر هارو توزندگیت بده ببین چه زندگی شیرینی داشته باشی من خودم تجربه کردم من همیشه باآهنگ کارهای خونمو انجام میدم دیگه احساس خستگی نمیکنم 

2706