2733
2739

متاسفانه من یه مرضی دارم، اینه که عادت دارم از قدیم همیشه جوشامو میکنم و واسه همینم صورتم بخصوص ناحیه بینی و فکم پر از جای جوشه😟 و تو سی سالگی هم جوش دارم هرروز 😕

ولی دیگه خسته شدم و می‌خوام صورتم صاف بشه چیکار کنم؟ یعنی میشه که صورتم صاف و درخشان بشه؟

منم مشکل تورو دارم فک کنم مشکل از ی جای دیگست😑

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم چندتایی دارم فرورفتگی خیلی جزئی دارم اصلا دیده نمیشه و جای قرمزی هم ۲تا ریز دارم نمیدونم چ روشی خوبه و چقده هزینش دوسدارم صورتم صاف باشه 

منم تاالان جوش میزنم عین نوجوونا

2728
منم مشکل تورو دارم فک کنم مشکل از ی جای دیگست😑

اصلأ من انگار کنترل دستمو ندارم ناخودآگاه میرم رو صورتم، ولی واقعا این صورت در از جای جوش رو دیگه نمی‌خوام

من حتی اگه دست به جوشام نزنمم جاش میمونه. 😐

منم مث تو

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2738

منم همچنااان جوش میزنم خسته شدم😭من روی لپام جای جوشه که خیلی سیاه وبده

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

پماد ترتينوئين بگير خيليم ارزونه ي لايه برداره ولي بايد با دقت استفاده كني دور چشم به هيچ عنوان نبايد بزني ي شب درميون روي صورت تميز پوسته پوسته ميشه صورتت قشنگ ميريزه دستم نبايد بزني پوسته هاشو بكني بدتر ميشه 

منم مشگل تورو داشتم بخصوص جوش چانه یکسال دکتر رفتم داروهای مختلف خوردم ولی بعد از اتمام دارو باز میزدم

خودسرانه شروع کردم به خوردن راکوتان سه ماه تمام هرروز روزی یه دونه فوق العاده پوستم خشک میشد بخصوص بیام ولی طاقت آوردم الان مثل آیینه شده پوستم

عوارض جانبی هم روی معده و میدم نذاشت الان حمله نکنین که عوارضش زیاده و اینا من حاضر بودم به جون بخرم عوارضش رو ولی خلاص شم که خداروشکر تنها عوارضش وایه من همون خشکی دوست بخصوص لب بود که مدام چرب میکردم

منم مشگل تورو داشتم بخصوص جوش چانه یکسال دکتر رفتم داروهای مختلف خوردم ولی بعد از اتمام دارو باز میز ...

ممنونم عزیزم، راستش به نظر منم ریسک کردی ولی خداروشکر به نتیجه دلخواهت رسیدی

2706