2737
2734
عنوان

میتونید از روی حالت هام حدسی بگید بچم چیه؟😁

| مشاهده متن کامل بحث + 837 بازدید | 148 پست
 خواهرم پسر داشت شیرینی میخورد حالش بد میشد تا دلت بخواد ترشی میخورد فک کنم دخمله البته بدن با ...

منم از شیرین بیزارم نه چایی شیرین میخورم نه قند همراهش

هرچه هستم خدایم داند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک عاشق خیار شور و اب لیمو بودم بچم پسر شد جاریمم عاشق ترشی و شور بود بچش دختر شد،،، قطعی نمیشه گف ...

اتفاقا خیارشور پسره منم عاشق خیار شور بودم ودوتا بچم هم همین علایم داشتم وپسر بودن

2731

تهوعت صبحهاست یا شبا؟

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
2738

در کل فقط به سونو اعتماد کن عزیزم جاری من میگفت همه علائمش پسره ولی دختر داشت من خودم عاشق ترشی هستم اما منتظر سونو هستم و هیچ حدسی نمیزنم

خدای مهربونم شکرت ❤ ازت میخوام هرکسی هر حاجتی داره برآورده بشه❤ آمین ❤
هر موقع گرسنه بشم😁 کلن اگه سیر باشم تهوع ندارم اما صبح ها و عصر ها

منم فکر میکنم دختره

ان شالله سلامت باشه عزیزم  

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
2706