2726

خسته شدم میخام به زندگیم یه نظمی بدم

ورزش کنم ، درس بخونم

اما همش میگم از فردا 

به هیچ کارم نمیرسم 

کل روزو کسلم

شما چیکار میکنید

برنامه ریزی میکنید؟

کمکم کنید ممنون

دوست دارم دنیارو بگردم🌍🏖

نمیتونی...نمیتونم/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

س ساعت برات تایپ کردم بستی تاپیکو

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

ساعت ٤ از اداره ميام

تا ٦استراحت ميكنم 

ساعت ٧ پاميشم شام رو درست ميكنم تايمي كه شامم حاضر ميشه كاراي خونه رو ميكنم و به خودم ميرسم 

ساعت ٩.١٠ هم شام ميخوريم و بعدشم بيكارم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

این بهم ثابت شده با نشستن و یه جا موندن هیچ پیشرفتی نمی کنیم بعضی وقتا باید سختی کشید که آبدیده شدو پیشرفت کرد بهتره خودتو مجبور به شروع کنی بعد کم کم عادت می کنی

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

قدم اول اینه ساعت خوابتو تنظیم کنی ی موقع و کافی بخوابی

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست/خوشابه حال کلاغان قیل و قال پرست/چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا برای اینهمه ناباور خیال پرست؟؟؟؟؟؟/به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کندماهی زلال پرست/رسیده هاچه غریب و نچیده می افتندبه پای هرز علف های باغ کال پرست/رسیدم به کمالی که جز انالحق نیست کمال دار برای من کمال پرست هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست به تنگ چشمی نامردم زوال پرست 

من تنها چیزی ک برنامم رو به هم میزنه سایته   

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
ببخشید عنوانش خوب نبود 

خاهش میکنم 

ببین من خودم ادمیم تا ب کارام نرسم نمیتونم اروم بگیرم 

مثلا چ کارایی میخای انجام بدی

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من اگه برنامه داشتم تو سایت پهن نبودم که

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
میدونم ولی استارتو نمیزنم امروز فردا میکنم

به یکی بسپر که اون مجبورت کنه الان که کروناست ولی حالت عادی می نونستی بری باشگاه ثبت نام کنی و چون پول میدی مجبوری بدی

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
میدونم ولی استارتو نمیزنم امروز فردا میکنم

منم همینم 😭

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
خاهش میکنم  ببین من خودم ادمیم تا ب کارام نرسم نمیتونم اروم بگیرم  مثلا چ کارایی میخای ا ...

ورزش کنم ، غذا درست کردن،به خودم برسم مثلا حمومو ماسکو و اینا، درس بخونم

نمیدونم میدونی مشکلم اینع که شروع نمیکنم انجامشون بدم میگم از فردا 

تا مجبور نشم انجام نمیدم

دوست دارم دنیارو بگردم🌍🏖
2706