2733
2734
عنوان

کرونا

207 بازدید | 27 پست

سلام دوستان ما حدود دوهفته پیش خونه مامانم دورهم بودیم چندروز ، هی هم مهمون اومد و رفت ، بعد یکی یکی مریض شدیم ، بدن دردامون زود خوب شد ، بچه هامون سریع خوب شدن فقط گاهی ابریزش دارن ، الان زنداداشم و داداشم گلو دردشون مونده ، یکی دیگ از زنداداشام هم بویایی و چشایی نداره ، شوهرمم بویایی و چشایی نداره ، خود منم حس قلقلک گلو دارم و سرفه ، میگم اینا یعنی کرونا یا انفولانزاس ؟ تو انفولانزا بویایی و چشایی از بین میره ؟ میترسیم دکتر بریم ،،، من استرس دارم 

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻

رف مث پروانع/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
رف مث پروانع/

چی ؟

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خسته نباشید یعنی یکی یکی مریض شدی فکر نکردین کروناست؟؟؟؟

خب سرماخوردگی هم میشه یکی بگیره بقیه هم ازش بگیرن ، نمیشه ؟

2738
بویایی چشایی کروناست

نمیدونین چی خوبه داروی گیاهی یا شیمیایی ؟

بوبايي و چشايي مربوط ب كروناس 

یعنی کرونا بدون تب و سرفه خشک و تنگی نفس هم هست ؟

بویایی چشایی کروناست

منم ۱۳روزه ندارم چشایی بویایی

کل علائمام رفته کلا در این۱۳روز یکی دو روز سر درد شدید داشتم.معذرت میخام دو روز اسهال.یه شبم سرفه خیلی کم.ولی از دیشب استخوان بین سینه هام درد میکنه میترسم ریه م باشه.شایدم معدم باشه نمیدونم.برم دکتر به نظرتون

جهان به اعتبار خنده ی همسرجان ودخترم زیباست...
منم بویایی چشایی ندارم گفتن کروناس ولی خفیفه

یعنی نیازی به بیمارستان و اینا نیست ؟ ممکنه بدتر بشه ؟

یعنی کرونا بدون تب و سرفه خشک و تنگی نفس هم هست ؟

بله بعضیاخفیف میگیرن ولی در هرصورت ناقلن.خواهشا جایی نرید ک بعدا عذاب وجدان نگیرید

منم ۱۳روزه ندارم چشایی بویایی کل علائمام رفته کلا در این۱۳روز یکی دو روز سر درد شدید داشتم.معذرت می ...

شما خودتو قرنطینه کردی ؟

یعنی نیازی به بیمارستان و اینا نیست ؟ ممکنه بدتر بشه ؟

من که ۱۳روزم گذشت میترسیدم بدتر بشه ولی نشد.فقط درحد دو روز سردرد واسهالی بود.تمروز یه کم استخوان بین سینه هام درد میکنه.گفتن وقتی تنگی نفس و تب داشتی برو دکتر

2706