2726
عنوان

عکس جهازم🍴🏺

| مشاهده متن کامل بحث + 15800 بازدید | 485 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه آیدیتو بده توی پیام خصوصی توی اینستا سرچ کنم دایرکتت بفرستم پیجارو. اینا چون خودم تهرانم اکثرا ...

میشه اون پیج کع لوازم خانگیارو فالو کردی بهم بدی اخه از خودم نیست پیج خودم ندارم متاسقانه

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
عشقم تو یه رده سنی هسیم هردومونم بی خونه😂😂😂😂چ تفاهمی درخاست میدم قبول کن

🤣🤣🤣من توهم یا تو منی

خدآیا بِه همسرم پول بِده🥺بتونه چند تا تیکه جهزیه شو و یه خوُنِه رَهن کُنِه بِریم سَر خونه زِندِگیمون🥺💔خُدایا جَهزیم قدیمی شُد دیگ ،دِلت نمیسوزِه☹گُنآه دآرم خدآجونم😗❤
2728
من هستم عزیزم هر چی بخوای کمکت میکنم. خودتم با سلیقه ای حتما خوب میخری همه رو بعدم نظر اونا مهم نب ...

وای ممنون گلم 🥺خیلی خوشحالم کردی مرسی امید پیدا کردم مهربونم ممنون

خدآیا بِه همسرم پول بِده🥺بتونه چند تا تیکه جهزیه شو و یه خوُنِه رَهن کُنِه بِریم سَر خونه زِندِگیمون🥺💔خُدایا جَهزیم قدیمی شُد دیگ ،دِلت نمیسوزِه☹گُنآه دآرم خدآجونم😗❤
میشه اون پیج کع لوازم خانگیارو فالو کردی بهم بدی اخه از خودم نیست پیج خودم ندارم متاسقانه

وای من عاشق پیچکم اینقدر خوردم تا الان ز این وزن رسیدم الانم وسوسم کردیییی

🤍ای در این حادثه ها نام تو آرامش من...🌱

بچه ها من اینجور سرویسایو دوس دارم ولی پیدا نمیکنم پیجی چیزی تدارین تو اینجور مایه ها داشته باشه ظرف؟

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
وای من عاشق پیچکم اینقدر خوردم تا الان ز این وزن رسیدم الانم وسوسم کردیییی

نوش جان😂😂😂

تو دیجی هم همینه ولی بعصی وقتا خیلی آف میخوره

🥺باید ببینم قیمتای اونجاهم 

خیلی زیادن پیجایی که دارم اینجوری خیلی سخته تایپ کنم اسماشونو دونه دونه بفرستم😄 یه دونه پیج بزن الکی بزن اگه میتونی بهم بگو تندتند دایرکتت میفرستم. اونجوری خیلی راحته پیجارو تو دایرکت بفرستم. اینجوری باید آیدیاشونو دونه دونه تایپ کنم بعد کپی میکنم اینجا بهم میریزه یکم قاطی میشه. کاری نداره پیج زدن یه دقه بزن پیج دایرکتت میفرستم سریع. من شاید ۴۰یا ۵۰تا پیج فقط ظروفوظروف فالو میکنم😄

2706