2733
2734
عنوان

عکس جهازم🍴🏺

| مشاهده متن کامل بحث + 15806 بازدید | 485 پست
وای آره عزیزم اینجوری خیلی قشنگ تره ایده دیگ ای نداری ابجیم

عزیزم سعی کن همه چی رو ساده بخری

منظورم این نیست که معمولی بخری ها ...

مثلا اگه یه اباژور دیدی که کلی طرح و نگینن و اویز ماویز داره

یکیم دیدی که خیلی ساده و شیکه

اون ساده رو بخر

چون چیزای ساده همیییشه شیک میمونن

زیاد از حد هم مجسمه و تزئینی جات نخر

برو تو پیج های ایستا واسه دکور و دیزاین و جهیزیه

خونه ها رو ببینی یکم ایده میگیری

مبارکت باشه وسایلت قشنگن

ممنون فدات شم خلاصه هیچ تجر به ای هم ندارم دست تنها هم هستم انشالله بتونم چیزای قشنگی بخرم

خدآیا بِه همسرم پول بِده🥺بتونه چند تا تیکه جهزیه شو و یه خوُنِه رَهن کُنِه بِریم سَر خونه زِندِگیمون🥺💔خُدایا جَهزیم قدیمی شُد دیگ ،دِلت نمیسوزِه☹گُنآه دآرم خدآجونم😗❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@آناتا   @600   @کاپ_کیک_عصبانی   @دلمه_برگ   @جانی_دپ     ...

مرررسی

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2728
ممنون فدات شم خلاصه هیچ تجر به ای هم ندارم دست تنها هم هستم انشالله بتونم چیزای قشنگی بخرم

عزیزدلمممم  

انشالله بهترین برات رقم بخوره

من اگه جات بودم تو این کرونا خودمو خسته نمیکردم واسه خرید حضوری

برو توی پیج های جهیزیه اینستا بچرخ یه عاااالمه تنوع داره

تازه کلی توضیحم تو کپشن نوشته

از اونجا خرید کن  

عزیزم من دیگه حرفه ای شدم تو این زمینه😂 مرسانا کاربری قبلمه که ترکید. هررر سوالی داری بپرس راهنما ...

اتاقم چه رنگی کنم گلم؟ببین این پتو هارو خریدم

خدآیا بِه همسرم پول بِده🥺بتونه چند تا تیکه جهزیه شو و یه خوُنِه رَهن کُنِه بِریم سَر خونه زِندِگیمون🥺💔خُدایا جَهزیم قدیمی شُد دیگ ،دِلت نمیسوزِه☹گُنآه دآرم خدآجونم😗❤
منم سرویسم سادست سر دست نیس عکسشو بدم

اگه تونستی بفرس گلم🥺💋

2738
چه خوشمله😍

🥺قشنگه همش استرس اینو دارم خونواده شوهرم طعنه بزنن آخه تنهام سنم کمه هیچ تجربه ای ندارم کسی نیست کمکم کنه 

اگه تونستی بفرس گلم🥺💋

جهیزیم تو انباری هس اگه یه وقت دسترسی شد حتما برات میفرسم

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
کعی عروس میشی؟

🥺☹گفتم ابجیم

اتاقم چه رنگی کنم گلم؟ببین این پتو هارو خریدم

خیلی خوشکلن.اینا که میره تو کمد.

فک کنم فانتزی دوست داری درسته؟

وسایل چوبی اتاقت رو سفید بخر.

فرش و پرده و روتختی هم هر رنگ ملایمی که دوست داری.مثلا آبی آسمونی یا سبز و لیمویی

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
مبارکه

ممنون 🥺💋

اینو چن گرفتی؟

پونصد و هفتاد 

2706