2737
2734

دکتر گوگل هستن دیگه😬

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

واسه این قسم میدی واقعا؟

تو گوگل پرررره که

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بوی نم باران، قدم روی برگ های خشک، همان خیابان خاطرات تو، بوی دود سیگار، شب های طولانی و نا تمام، حس سردی و….. یک حال خوب پاییزی. یک دختر پاییزی و عادت های هر ساله اش… خسته نمی شوم از این غم نا تمام. شیرینی تلخی اش را حس می کنم

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
2738

ساده بگویم اعتراف زیباست. اعتراف به آنچه که میبینید که توان همین قلم از گفتنش ناتوان بوده است

سر راه نجف تا کربلا کنار این همه کوله باری ک برای سفر بسته ام حس شیرین عشق کنارشان هست ک از هرچیزی بیشتر سنگینی میکرد

اما این سنگینی حلاوت دارد . آن هم در شب های پاییز ک میگویند پاییز فصل عاشق هاو کربلا سرزمین عشق است..زیباست که آدم هر چه عاشق است در پاییز به ان برسد

هر انچه از پاییز کربلایی حس میکنیم قطره ایست از آنچه حس کرده ایم و انچه حس کرده ایم تنها پنجره ایست رو به تین همه عشق و بصیرت و دلداگی

قسمتی از کتاب یادت باشد . من تغییرش دادم اسم شخصیت توش نباشه

با دنیا طنز برخورد کنیم✌💚🌻 وزن شروع ۷۰ وزن فعلی ۵۸✅.رسیدم به هدفم💪