2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دخترم ۷ساله ش بهارمیخرم و پاییز  حالا گاه گاهی تشویق کنم به مناسبت واسش هدیه لباس میگیرم دوست ...

تابستون چی؟ زمستون هر سال کاپشن نمیگیرید؟

من بچم ۱۸ ماهشه خواستم ببینم چطوریه کابشن هر سال باید گرفت؟

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
هر سال زیاد امسال که گرونیه دو تا لباس خونگی یه سوییشرت یه بافت یه شلوار یه کفش مالای پارسالم هست دی ...

پسر من به انگار پاهاشو میکشن کفش دائم براش کوچیک میشه‌.

والا بسته به سن و لباسای قبلی نیاز بچه ها فرق داره. تا زیر 4 سال لباسا زود کوچیک میشن هر فصل باید بخری به بعدش اگه خراب نشه میشه قبلیا رو استفاده کرد. پسر من دو سال و نیمشه دو دست بیرونی براش گرفتم اول پاییز و سه دستم تو خونه ای و از قبلم چند تا خونه ای داشته. شیکترم میگیرم که تمیز باشه با همونام بشه بیرونش برد

2738
هر سال زیاد امسال که گرونیه دو تا لباس خونگی یه سوییشرت یه بافت یه شلوار یه کفش مالای پارسالم هست دی ...

خوب بزرگتر بشه میشه با دو دست خونه ایی واقعا کافیه.

من روزی ۳ تا ۴ بار لباسشو عوض میکنم. واقعا دچار مشکل شدم. همش فکر میکنم لباس نداره

تابستون چی؟ زمستون هر سال کاپشن نمیگیرید؟ من بچم ۱۸ ماهشه خواستم ببینم چطوریه کابشن هر سال باید گرف ...

فصلی ۳و۴ دست.نه من امسال کاپشن براش نمیگیرم مال پارسالشو داره نوهست

خُدا جُونَم؛ بابَتِ تَمامِ داشته هایِ زِندِگیم هَمیشه سِپاسگُزارِتَم🙏
والا بسته به سن و لباسای قبلی نیاز بچه ها فرق داره. تا زیر 4 سال لباسا زود کوچیک میشن هر فصل باید بخ ...

منم تو خونه ای هاشو سعی میکنم بهتر بگیرم که بشه بیرونم پوشید

2706