2726

من از صبح ک ساعت ۶ بیدار شدم تب دارم و گردن کمرمم خیلی درد میکنن کلیه امم وقتی سرفه میکنم درد میگیره اصلا نتونستم از جام بلند شدم تا الان گلومم انگار دوتا تیغ گذاشتن داخلش از بس درد میکنه از صبح تا حالا بخدا یه لقمه هم غذا نخوردم چون خودم نمیتتنم پاشم مامانمم حتی برام ی لیوان اب هم نیاورد صبح هم بهم گف پاشو یخچالو بشور گفتم مریضیم حالم خوب نیست چن تا فحش داد و خودش رف یخچالو بشوره ب من خودم هر روز اشپزی میکنم ولی امروز ک حالم خوب نیس از صبح تا حالا گشنه ام بخدا خیلی گشنه دلم یه غذای گرم مثل سوپ میخواد همین الان شکمم داره صدا میده چون دیشبم سر کار ماکارونی داشتیم همه سوخته هاشو انداختن تو ظرف من منم اومدم خونه دیدم اصلا نخوردم ولی الان دلم غذا میخواد تورو خدا بگین مامانای شمام مث مامان من  هستن  من از بس تب دارم چشمام مث خون قرمز شده ولی حالا عصری هم باید برم سر کار تا ۱ شب حالا فقط قطره تب ایتامینوفن خوردم ولی خیلی خیلی گشنمه کاش واسم یه چیزی درست کنه نمیدونم مامانم خودش هم میره سرکار عصری شاید خستس مامانای شمام همینجوری ان؟ وقتی مریض میشین چیکار میکنیت خودتون غذا درست میکنین من وقتی بخوام بلند شم سرگیجه میگیرم دوباره میخوابم ولی 

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
آره چون کسی نیست برام بپزه ☹

چی میپزین؟

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من وقتی مریض میشم کسی کمکم نمیکنه و منم دیگه عادت کردم و انتظاری ندارم

خودم هر جور شده ب خودم رسیدگی میکنم و برای خودم سوپ درست میکنم و غذاهای مقوی 

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒

من تا وقتی مجرد بودم اصلا غذا درست نمی‌کردم راستش

الانم اگه مریض باشم خونه تنها باشم مامانم میگه پاشو بیا خونمون کلی بهم میرسه

چه مامان خوبی داشتمو نمیدونسم

اسی جون ایشالا بهتر شی اگه کسی ب دادت نمیرسه پاشو خودت به داد خودت برس

وارانم... 

خود مامانت چی میخوره؟

خو یکمشو برا تو بیاره بهش بگو 

بگو ابجوش عسل بده بهت

بعدم با این حال نرو سرکار شاید کرونا باشه خطرناکه 

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
من تا وقتی مجرد بودم اصلا غذا درست نمی‌کردم راستش الانم اگه مریض باشم خونه تنها باشم مامانم میگه پا ...

البته حمله نکنین بهم منظورم این بود مجردی با مامانم باهم درست میکردیم یا مثلا نبود یه حرکتی میزدم

وارانم... 

نه من اگ واقعا حالم بد باشه ک نتونم سرپا وایسم شوهرم درست میکنه یا از بیرون میخره

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
من تا وقتی مجرد بودم اصلا غذا درست نمی‌کردم راستش الانم اگه مریض باشم خونه تنها باشم مامانم میگه پا ...

خوش ب حالت

نه من اگ واقعا حالم بد باشه ک نتونم سرپا وایسم شوهرم درست میکنه یا از بیرون میخره

منم سرگیجه دارم ولی استامینفن خوردم ک بهترشم پاشم 

2706