2733
2734

الان فهمیدم حس ششم بدرد لای جرز دیوار میخوره 😆😆😆😆

کیا تا حالا اینجوری شدن😫

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی چه حس بدیه😬😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2728

ر...یدم ب دوستت و دوستیتون  

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

تخخخخخ منم از این فکرا زیاد میکنم😂ولی اخرش تررر زده میشه ب همه باورامم

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀
ااااااه چقد بببببد!!!!!

اشکال نداره من دوسش نداشتم فقط حرکاتش یجوری بود فکر میکردم دوسم داره

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
2738

من اینجوری شدم دوستم فک میکرده شوهرم دوستش داره دوستم عاشق شوهرم بود شوهرم نگو ازش متنفر بوده من و گرفت خخخخ بعد دوستم باهام قهر کرد همه جا میگه من عشق شو گرفتم ب من چه خوب دوست نداشته گناه من چیه 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝
کفتر بر...ینه روخودشو دوستت

😂 یه حس بد دارم

من اینجوری شدم دوستم فک میکرده شوهرم دوستش داره دوستم عاشق شوهرم بود شوهرم نگو ازش متنفر بوده من و گ ...

😂😂 ن من اینجوری نیستم ب کسی چیزی نگفتم فقط همیشه حس میکردم دوسم 

خخخخخ ن ولی دوست من بهم گفته بود ی پسر رو دوس داره و همیشه تعریف میکرد نگو شوهر من بوده خخخهخ شوهرم میگه اصلا دوستش نداشته و اون دوستم فقط دوسش داشته الان قهریم خخخ 

دوستم داشت می سوخت از حسودی خوب چیکار کنم دوست نداره شوهرم تو ی نگاه عاشقم شد دیگه ول نکرد اونم ناراحته ک من عشق شو گرفتم دشمن شده باهام خودشم من این آقا رو نمی شناختم ک این تبریز بود من تهران آقا آمده بود تهران من و دیده بیرون تعقیب کرده و خلاصه ول نکرد ب خاطرم حاضر بود خودکشی کنه شوهرم چون خانوادم راضی نبودن بهش اول ن گفتم غش کرد بعد دیگه بله رو دادم و خانوادم هم راضی شدن 

2706