2737
2734
عنوان

چراا اینجوری شدم؟؟؟

1923 بازدید | 34 پست

سلام خشگلاا😍😍

من ۱۲ این ماه پریود شدم که خیلی کم بود تموم که شد بعد یک هفته دوباره پربود شدم اونم کم بود بیشتر لکه بیتی قهوه ای بود ۴ روز طول کشید تموم شد حالا بعد ۴ روز دوباره لکه بیتی قهوه ای دارم چرا اینجوری شدم؟؟؟؟؟

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قرص یا چیز خاصی نخوردی ؟فعالیتی کار خاصی نکردی؟

برو دکتر

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
قرص یا چیز خاصی نخوردی ؟فعالیتی کار خاصی نکردی؟ برو دکتر

نه هیچی..

دکتر پس فرداا میرم

عزیزم یسوال الان دخترت چن سالشه؟ازچن سالگی ازشیرخشک گرفتیش؟رو وزنش تاثیر داشت یا نه واینکه جن ماهگی ...

دخترم ۲ سالشه..هنوز از پوشک نگرفتمش گذاشتم واسه بعد عید که راحت تر باشه..شیر خشک از ۱۵ ماهگی گرفتمش نه رو وزنش تاثیر نداشت

دخترم ۲ سالشه..هنوز از پوشک نگرفتمش گذاشتم واسه بعد عید که راحت تر باشه..شیر خشک از ۱۵ ماهگی گرفتمش ...

عزیزم منطورم اینه ازشیر گرفتیش وزنش بیشتر نشده غداخور بشه دخترمن نزدیک ۱۷ماهشه اصلا میلی ب غدا زیاد نداره

2738
عزیزم منطورم اینه ازشیر گرفتیش وزنش بیشتر نشده غداخور بشه دخترمن نزدیک ۱۷ماهشه اصلا میلی ب غدا زیاد ...

عزیزم دخترمو ۳ ماهگی از شیر گرفتنش اخه مادرش فوت شده بود از ۱۱ ماهگی که پیشه من بود شیرخشک میخورد

۱۸ ماهگی که بردمش بهداشت گفتن وزنش خوبه 

عزیزم دخترمو ۳ ماهگی از شیر گرفتنش اخه مادرش فوت شده بود از ۱۱ ماهگی که پیشه من بود شیرخشک میخورد ۱ ...

اره میدونم جریان دخترتو باران خانم رو 😍ان شاءالله ک زنده باشه خودتم طعم واقعی مادرشدنو بچشی گلم 

اره میدونم جریان دخترتو باران خانم رو 😍ان شاءالله ک زنده باشه خودتم طعم واقعی مادرشدنو بچشی گلم&nbs ...

ممنون عزیزم

خدا بهت خیر بده که اینطور مامان خوبی هستی مادر فقط اون نیست که بچه رو به دنیا میاره دوستان ،من خودم تمام تاپیکتون رو دنبال می کنم شما واقعا مادرین عزیزم اصلا این نیست بگین باید بچه خودم باشه تا طعم مادرشدن رو بچشین مادرشدن پس چیه غیرازین کاری که شما میکنین وقتی اولین بارتوآشپزخونه باران بهتون گف مامان قند تو دلتون آب شد وقتی که دعواش کردین پوشک نمی پوشید وشب ناراحت بودین که دخترتون رو دعوا کردین خوابش برده پس شما مادر نیستین کی مادره!!!اینم هدیه خداست که تو بغلتون خدا براتون فرستاده شما بهترین مادرین قدر دلتون رو بدونین خدا برا باران جان دوتا مادر فرستاده یکی باید بدنیاش می اورد ویکی باید بزرگش می کرد عزیزم شماکه اینقد برا باران دلهره دارید  بهترین مامان نی نی سایتین 

خدایا نگاهت رو از ما نگیر

پریودتون دلایل مختلف داره یا علتش خوردن بعضی قرصاست یا کیست ممکنه داشته باشین یا استرس دارید تاثیرش روی بدنتون گذاشته درهرصورت باید پیش متخصص برید ومعاینه بشید ان شالله که چیزی نیست مامان مهربون

خدایا نگاهت رو از ما نگیر
2706