2726
عنوان

میخوام موهامو دکلره کنم توی خونه

115 بازدید | 8 پست

بچه ها من از کرونا نرفتم آرایشگاه. میخوام موهامو دکلره کنم توی خونه. میشه اگر بلدید بهم بگید چجوری باید اینکارو کنم. موهام کوتاهه. پودر دکلره رو چطور باید استفاده کرد

دنیام بچه هام 🥰  

پشیمون میشی

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گزارش لطفا از دوس پسرم باردارم

😯

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2728

پودر دکلره رو با اکسیدان شماره 3 قاطی کن 

غلظتش در حد ماست بشه 

بزار رو موهات 

فقط به ریشه موهات نزن چون سریع باز میشه و پوست سرت تاول میزنه 

وقتی ساقه ها باز شد ریشه موهاتم بزن ده دقیقه اخر 

فقط حواست باشه موهات نسوزه 

بعد 45 دقیقه چک کن اگر موهات کش میومد بشور 

عزیزم اگر موقع لازم غافل شی موهات از دست میدی به نظرم تو خونه انجام نده بیخیال 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

عزیزم برو تو اینستا بزن farzanegold

این خانم بلاگره و خودش تو خونه اموزش دکلره دو مرحله ای رو با کلی رنگ ساژ رو موهای خودش یادت میده

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم