2737
2734

شوهرم خيلي خيلي حساس بود ورعايت ميكرد

منم اصلا بيرون نميرفتم

همش تو خونه بودم فقط ي بار ٤شنبه هفته قبل رفتم دوتا مغازه بيرون بازار برا پسرم وسيله خريدم

اومدم خونه همشون رو زود شستم اونجا هم ماسك داشتم 

قبل اينكه سوار ماشين شم هم دستمو ضدعفوني ميكردم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااااییییییی خدا

در هجده سالگی نگران تفکر دیگران در مورد خودتان هستید!وقتی چهل ساله می‌شویداهمیتی نمی‌دهید که دیگران در مورد شما چه فکری می‌کنند!و زمانی که شصت ساله می‌شوید،پی می‌برید که اصلا هیچ کسدر مورد شما فکر نمی‌کرده است!!
2728
2738

چراخودت وباختی اینجوری؟؟؟

آب داغ زیاد بخوری تاجایی که می تونی همراه بادمنوش آویشن وپونه ویتامین cهم بخور آب سیب وآب هویج

توخونه ماسک بزن هرروز دوش بگیر رعایت کن بچه نگیره

ان شاء الله خوب می شی برات 7مرتبه حمد می خونم💚

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚

خاله شوهرم اصلا خانوادگی رعایت نمیکردن اصلا دست نمیشستن میرفتن بیرون ماسکی نبود بچه هاش همش تو کوچه و مغازه ولو بودن الکل نمیدونستن چیه تا حالا کرونا نگرفتن اونوقت منو دخترم همش تو خونه ایم و الکل و ماسک ...اخر گرفتیم 

2706