2726

خب بگو دارو تجویز کنه 

یا تو نت سرچ کن ببین چی خوبه براش

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا مال شوهر خواهر شوهرمم همین بوده...۱۰سال پیش ارزونی بوده خاویار و نمیدونم میپختن چ کوفتی میکرد میریختن تو تخم مرغ آبپز میدادن میخورده...سر ماه باردار شده...اما الان مگه خاویار گیر میاد...چه دکتر دور از جون لا فهمی بوده که انقدر راحت گفته

والا مال شوهر خواهر شوهرمم همین بوده...۱۰سال پیش ارزونی بوده خاویار و نمیدونم میپختن چ کوفتی میکرد م ...

دکترها الان دلال شدن خیلی هاشون ، فقط معامله جوش میدن

اکثرا دلِ مریض رو خالی میکنن تا فوری به عمل راضی بشه 

صعود به قله اورست دوماه طول میکشد ، اما سقوط از آن دوازده ثانیه...
شوهرم میگه دیگه هیچ وقت باردار نمیشیم بنظرتون امکان بارداری هست؟

میشه نتیجه ازمایشو بگی.

مورفو و تعداد و تحرکش چند؟

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
2706