2726

۲سالشه هر شب اول میگه بخل (بغل) بغلم میکنه بعد دو دقیقه طاقت نمیاره گرماییه هولم میده با دست پشت میکنه میخوابه. بعدم صدبار غلت میزنه الانم پاش تو صورتمه هول میده که برم عقب تر کلافه میشه پاش میخوره بهم😁بهمین شدت عاطفی🤣🤣

من کلا زود جاشو جدا کردم شما بچه هاتون چجوری میخوابن چند سالشونه؟!! 

وای ۲ سالللل

عزیزمممممممممم،خیلی کوچوووولوئه که😍

ما یه نی نی داریم

هنوز ۲ سالش نشده ولی داره میشه کم کم.

اصن مامانشو نمیشناسه

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از چند وقتگی جاشو جدا کردی

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
چرا؟! 

نمیدونم...

خانوادگی اجتماعی هستن.‌‌‌...

بیشتر منو دوس داره دختر خالشم😐

مامانش روزی ۴ بار میارش پیش من که اروم شه

اگه درس نداشته باشم نمیره خونشون اصن

وای ۲ سالللل عزیزمممممممممم،خیلی کوچوووولوئه که😍 ما یه نی نی داریم هنوز ۲ سالش نشده ولی داره میش ...

منم دخترم تا ی ساله وهشت ماه فک میکرد مامانم مامانشه ن شیرخشکی بود.بعد دخترم مریض شد بستری شد.اونجا ک بچه ها ب مامانشون میگفتن مامان دیگه دختر منم میگفت مامان😍😍

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
نمیدونم... خانوادگی اجتماعی هستن.‌‌‌... بیشتر منو دوس داره دختر خالشم😐 مامانش روزی ۴ بار میارش پ ...

چه بد اخه 😕 

حتما خیلی از مامانش بهش محبت و توجه میکنی. 🤗😘

خودت چه مامانی بشی😍🤗

منم دخترم تا ی ساله وهشت ماه فک میکرد مامانم مامانشه ن شیرخشکی بود.بعد دخترم مریض شد بستری شد.اونجا ...

اوخییی،عزیزممم،خدا حفظش کنه😍

2706