2726

خب بیاید بگید چقدر ترسیدید موقه دسشویی کردن😂😂

مامان من میگه دسشویی مامان بزرگش ته حیاط بوده تو روستا خونشونم رو به رو قبرستون

بغل دسشوییم طویله بوده اینا که شبا میرفتن دسشویی هی گاو گوسفندا صدا در میوردن اینا زهره ترک میشدن تا میخواستن از دسشویی در بیان 

میگه همیشه التماس میکردیم شبا که مریم یکی وایسه جلو در😂😂😂

شمام بگید از خاطراتتون با توالت

خدایا همیشه شکرت❤

تو عنوانت‌همه چیشو گفتی دیگه

بعدم اینجا اکثرا هشتادین یادشون نمیاد

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

توالت مامان بزرگم از اینایی بود ک سنگ نداشت من خیلی ازش میترسیم مث ی چاه عمیق بود برام 

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     

اقا تو یه تاپیک داشتیم از دزدیای وحشتناک میگفتیم همین امشب .همه م تو خونه خوابن جز من یهو در هال خود به خود باز شد کپ کردم از ترس 😣(حالا یکی نیاد ریپلای کنه وای خانمه حامله اینجاست خانم حامله عنوان تاپیکو میخونه نیاد تو تاپیک )

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
دستشویی مدرسه که پایین در یک متر باز بود و دولا میشدن دید میزدن😑😑😑

دسشویی مدرسه ما پشت حیاط بود بعد پشت حیاط درو پیکر درست حسابی نداشت 

من هروقت میرفتم دسشویی فکر میکردم یکی الان میاد بهم تجاوز میکنه میره کسی صدامم نمیشنوه😂😂

خدایا همیشه شکرت❤

خونه ی مامان بزرگم حیاطشون بزززززرگ بود با کلی دار و درخت، 

قشنگ باید هفت‌خوان رستمو رد میکردی

بعد فک کن از سوراخ توالتشونم‌گاهی اوقات قورباغه میپرید بیرون!!

قشنگ ژانر وحشت بود 

آدم ترجیح میداد جاشو خیس کنه😂

Smelly Cat , Smelly Cat , what are they feeding you ? 🐱
2706