2726
عنوان

بیاین عکس کیک تولد شوهرمو بزارم خودم سااااز😀😀😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 4592 بازدید | 216 پست
خیلی قشنگه واقعا هنرمندی😍😍😍 انشالا همیشه در کنار هم خوش و سلامت باشین💐💐❤❤😘 دوست خوبم😘😘😘😘

عشقولم😍😍😍😍

مرسی گوگولی من

همچنیییییین

الهی تنتون سالم باشه😍😍😍😍😍😍😍

عشق منی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به به خانوم با سلیقه چه کیک خوشگلی درست‌ کردی خوش به حال همسرت که تو رو داره😀🍂

خوشااا به حال من که تورو دارم گوگولی مننننن😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘

کی تورو میبینم برات گشنیز ریزان بر پاکنم😢😂

2728
فدات بشم من،مرسی ان شاءالله حالش خوبه😔🖤 کرونا ه گرفته بود میگن کامل خوب شده و میخواستن فرداش مرخ ...

خدای مننننن خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم موهای بدنم سیخ شد بخداااا چه آدم بزرگی بوده الهی هیشکی داغ پدر نبینه گل قشنگم ناراحتی به دلت راه نده ببین چقد دوست داشته اگه ناراحت شی اونم دلش میشکنه خدارو شکر که جاش خوبه 😭😭😭😭

قربونت برم خدا به دلت آرامش بده براش فاتحه و صلوات میفرستم

توروخدا خودتو داغون نکنیا دل بابایی میشکنه عزیزکم

براش قرآن بخون جز اولادش که آدم کسی رو نداره ت هواشو داشته باشه😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

حکمت خدابوده خواسته پاک ببره پیش خودش

خدای مننننن خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم موهای بدنم سیخ شد بخداااا چه آدم بزرگی بوده الهی هیشکی داغ پدر ...

خیلی بزرگ بود عزیزم،خیلییی...

تو کل نت اسمش هست..

کل رئسای کشوری بهمون تسلیت گفتن.

حیف میترسم شناسایی شم،وگرنه میگفتم اسمش رو.

الهی آمین،ولی اینا که فایده نداره،راهیه که باید طی شه😭

اره عزیزدلم،خیلی نگرانم بود.

منم همش نگران...

اره حکمت خدا بود😭🖤

ممنونم قشنگم،من سعی میکنم خودمو کنترل کنم...

۳ روز از تولدم گذشته بود از خدا خواستم حالش خوب شه شفا پیدا کنه،که شفا پیدا کرد و رفت پیش خودش😔

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...
خیلی بزرگ بود عزیزم،خیلییی... تو کل نت اسمش هست.. کل رئسای کشوری بهمون تسلیت گفتن. حیف میترسم شنا ...

قربونت برم دلم آتیش گرفت عشق اول هردختری باباییشه 

من خودم بشدددت بابایی ام هرچند زن عفریته ش خیلی وقته ارهم جدامون کرده بابامم چارچنگولی چسبیده بهش مبادا ناراحت شه ولی من بازم دوسش داذم و کلا حتی تماس هم خییییلی کم میگیرم که مبادا تو زندگیشون مشکل ایجاد بشه...

عزیزکم خدابه دلت صبر بده انشالله روحش شاد و مورد رحمت الهی واقع بشه 

سعی کن بهترین حرفاییکه بهت زده رو تو ذهنت مرور و ازشون استفاده کنی چون یه پدر همیشه تو هر حرفش سعی بر پیشرفت فررندش داره مطمئنا آرزوی بهترینارو برات داشته تو هم بهترینارو برای خودت رقم بزن بهترینم

میدونم که میتونی قشنگم

اگه ازدواج نکردی سعی کن بهترین انتخاب ممکن رو داشته باشی هم جای خودت و هم جای بابای عزیزت چشماتو باز کن اگه ازدواج کردی یه خانوم کامل باش همونجور که بابات میخواست و هرکی تورو ببینه بگه این دختر همون پدره 

انشالله سایشو همیشه حس کنی

سلام عزیز دلم خوبی این چند روز من نتونستم بیام سایت مرتب درد داشتم و بیمارستان میرفتم  ببخشید ...

سلام خوبی

ان‌شاءالله به سلامتی زایمان کنی گلم

کیکت هم قشنگ بود

الهی به پای هم پیر بشین❤❤❤

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
سلام خوبی ان‌شاءالله به سلامتی زایمان کنی گلم کیکت هم قشنگ بود الهی به پای هم پیر بشین❤❤❤

قربان شما ممنون عزیز دل 

خوشبخت و سلامت باشی الهی😍😍😍💖💖💖💖💖

قربونت برم دلم آتیش گرفت عشق اول هردختری باباییشه  من خودم بشدددت بابایی ام هرچند زن عفریته ش ...

😭🖤

خیلی عاشقش بودم،خیلییی

چند وقت بود بخاطر سرکار و بعد بیماری دستش رو نبوسیده بودم

گفتم خوب میشه یه دل سیر دستاشو پاهاشو میبوسم...

ولی رفت و این شد بزرگترین حسرت زندگیم.....

خدا حافظ پدرت باشه عزیزم،پدر هر چی باشه فقط باشه.

ممنونم عزیزدلم،حرف که زیاااد،هر حرفی میزنن یاد پدرم میفتم یاد یه راهنماییش‌...

خیلی ممنونم قشنگم،ان شاءالله😔🖤

😭🖤 خیلی عاشقش بودم،خیلییی چند وقت بود بخاطر سرکار و بعد بیماری دستش رو نبوسیده بودم گفتم خوب می ...

قربون دلت برم درکت میکنم 😭😭

عزیزکم غصه نخور روحش همیشه کنارته مگه میتونه جگرگوششو تنها بزاره

عزیز دلم اینم میگذره میره

قوی باش به مامانت انگیزه بده برای اون شرایط سخت تره چون شریک زندگیش بوده😢

خوشااا به حال من که تورو دارم گوگولی مننننن😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘 کی تورو میبینم برات گشنیز ریزان بر ...

فاصلمون زیاده ولی همیشه تو قلبمی دوست خوبم😘🍂

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
قربون دلت برم درکت میکنم 😭😭 عزیزکم غصه نخور روحش همیشه کنارته مگه میتونه جگرگوششو تنها بزاره عزی ...

تنهام نمیزاره اجی،مطمئنم😭🖤

ای خداااا،بابا الهی دور سرت بگردم که تو بیمارستان هم بهم فکر میکردی😭

حتما،ممنونم عزیزدلم😔

یا امام حسین تو صبر ما رو از خدا بخواه،تو بخوای میده😭

واسه منم سختهههههه،واسه من بدبخت هم سخته که چقدر کمتر از ۱۹ سن دارم هنوز ۳ روز از تولدم گذشته این شد😭😔

الهی بمیرم که ۲ هفته پیش شد اخرین باری که بهش گفتم دوست دارم بابای مهربونم و اون جواب داد فدای چشمای قشنگت برم دخترکم،زود میام پیشت،به بابایی قول بده گریه نکنی،😭😭😭😭😭

تنهام نمیزاره اجی،مطمئنم😭🖤 ای خداااا،بابا الهی دور سرت بگردم که تو بیمارستان هم بهم فکر میکردی😭 ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭عزیزم😭😭😭😭😭😭

قول دادی 

دیگه بسه گریه نکن عزیزکم خدایا چقد سخته الهی😭😭😭😭

حس میکنم خودتو خیلی داغون داری میکنی و همش بامرور خاطرات هی سخت ترش میکنی تورو خدا دیگه نکن بهش قول دادی😢😢😢😢

مامانتو هم اذیت میکنی وقتی بی تابی تورو ببینه میگه بچم هنوز بچست و به پدرش نیاز داره هی بیشتر داغون میشه 

توروخدا قوی باش مثل بابای عزیزت میفهمم چه روزای سختی رو میگذرونی ولی قسمت بوده باباجونت پاک بره آغوش خدا خداروشکر فرصتشو داشتی بهش بگی دوسش داری خیلی ها برای دیدار آخر قلب عزیزشون رو میشکنن و تاآخر عمر عذاب وجدان همراهشون میمونه😭😭😭

عزیزم خدا بهت صبر بده فدات شم

2706