2726

از ترس موفق نشدن شروعش نکردید ؟؟

مثلا تو گذشته شکست داشتین یه کاری تو ذهنتونه ولی براتون سخته که بخواین انجامش بدید هرروز میگید فردا انجام میدم ولی بهونه میارید میندازید یه روز دیگه 

ترس از شکست خوردن تو اون کار رو داشته باشید

چیکار باید کرد اینجور مواقع!؟؟

منم همینطورم 

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نع راستش ی جاهایی یسری ادمایی ک ریسک پذیر نبودن مانعم شدن چون بزرگترم بودن مجبور بثدم حرفشو گوش کنم و فقطم حرف خودش تو گوشم میکردم 

اما غلبه کردم و رفتم سمتش 

بدیم اینع یکی ی بار بم نع بگ لجبازیام گل میکنع هر چقدم اصرار کنن دیگ سمتش نمیرم 

اما هدفامو همیشع داشتم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
چیشد که شروع کردی یه چیزی بگو منم شروع کنم این ترسه ازبین بره

منم نمیخواستم. اطرافیانم به زور و اصرار  باعث شدن انجامش بدم. 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
خوبه من چون شکست داشتم قبلاً میترسم دوباره شکست بخورم

شکستای منم زیاد بود 

من هر چی بیشتر زنین میخورم بیشتر جون میگیرم امیدم بیشتر میش

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
چه کنیم 😞

والا بخدا خودمم موندم توش 

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت

کتابهای : گریز از آزادی ( اریک فروم)

و تئوری انتخاب ( ویلیام گلسر)

خیلی میتونه کمک کنه تو این زمینه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
چه خوب ☹️

چطوری تگت کنم بیایی اون ور بازی کنیم من معما گفتم 

2706