1874

از ترس موفق نشدن شروعش نکردید ؟؟

مثلا تو گذشته شکست داشتین یه کاری تو ذهنتونه ولی براتون سخته که بخواین انجامش بدید هرروز میگید فردا انجام میدم ولی بهونه میارید میندازید یه روز دیگه 

ترس از شکست خوردن تو اون کار رو داشته باشید

چیکار باید کرد اینجور مواقع!؟؟

حالم این روزا حالِ خوبی نیست /مثل حالِ عقاب، بی‌پرواز/شکلِ حالِ «ژوکوند» بی‌لبخند/مثل احوالِ تار بی‌«شهناز»

منم همینطورم 

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت

فروش آنلاین مواد غذایی، ارسال بهداشتی با یخچال برای ایام قرنطینه در تهران   

نع راستش ی جاهایی یسری ادمایی ک ریسک پذیر نبودن مانعم شدن چون بزرگترم بودن مجبور بثدم حرفشو گوش کنم و فقطم حرف خودش تو گوشم میکردم 

اما غلبه کردم و رفتم سمتش 

بدیم اینع یکی ی بار بم نع بگ لجبازیام گل میکنع هر چقدم اصرار کنن دیگ سمتش نمیرم 

اما هدفامو همیشع داشتم

گنگ بودن حاجی کار دادع دستم😂🤦‍♀️اگ از هیچی من خوشت نمیاد تو کارای من سرک نکش من هر چیم، چ بد چ خوب قطعا برا تو ضرری ندارم ...التماس تفکر مرس...اینقد رشد کن بتونی اسمتو تو گوگل سرچ کنی🤙🏻یکیو خودت بزرگش میکنی ولی یکاری میکنی بقیع هم فک کنن بزرگع اکثر این ادما توخالی ان رستمم رستم نبود کع فردوسی رستمش کرد..اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎
1922
دقیقا من. ولی به زور شروع کردم الان خیلی موفق شدم. 

چیشد که شروع کردی یه چیزی بگو منم شروع کنم این ترسه ازبین بره

حالم این روزا حالِ خوبی نیست /مثل حالِ عقاب، بی‌پرواز/شکلِ حالِ «ژوکوند» بی‌لبخند/مثل احوالِ تار بی‌«شهناز»
نع راستش ی جاهایی یسری ادمایی ک ریسک پذیر نبودن مانعم شدن چون بزرگترم بودن مجبور بثدم حرفشو گوش کنم ...

خوبه من چون شکست داشتم قبلاً میترسم دوباره شکست بخورم

منم نمیخواستم. اطرافیانم به زور و اصرار  باعث شدن انجامش بدم.

چه خوب ☹️

1911
خوبه من چون شکست داشتم قبلاً میترسم دوباره شکست بخورم

شکستای منم زیاد بود 

من هر چی بیشتر زنین میخورم بیشتر جون میگیرم امیدم بیشتر میش

گنگ بودن حاجی کار دادع دستم😂🤦‍♀️اگ از هیچی من خوشت نمیاد تو کارای من سرک نکش من هر چیم، چ بد چ خوب قطعا برا تو ضرری ندارم ...التماس تفکر مرس...اینقد رشد کن بتونی اسمتو تو گوگل سرچ کنی🤙🏻یکیو خودت بزرگش میکنی ولی یکاری میکنی بقیع هم فک کنن بزرگع اکثر این ادما توخالی ان رستمم رستم نبود کع فردوسی رستمش کرد..اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎
چه کنیم 😞

والا بخدا خودمم موندم توش 

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت

کتابهای : گریز از آزادی ( اریک فروم)

و تئوری انتخاب ( ویلیام گلسر)

خیلی میتونه کمک کنه تو این زمینه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
چه خوب ☹️

چطوری تگت کنم بیایی اون ور بازی کنیم من معما گفتم 

کتابهای : گریز از آزادی ( اریک فروم) و تئوری انتخاب ( ویلیام گلسر) خیلی میتونه کمک کنه تو این ز ...

مرسیییی عزیزم

1826
چطوری تگت کنم بیایی اون ور بازی کنیم من معما گفتم 

یه @ بزار بعد اسمم رو بنویس