2737
2734
عنوان

تاخیر پریود و بی بی چک منفی

40048 بازدید | 58 پست

سلام دوستان من پنج روز از موعدم گذشته اما بی بی چکم همچنان منفی بوده.امروز پنج هفتم (اخرین پریودم۲۴ شهریوربود)تکمیل شد و وارد شش هفته شدم.همیشه روز ۳۱ دوره پریود میشدم که ماه پیش روز ۳۳ شدم این ماه که الان روز ۳۵ بودم هنوز پریود نشدم.بازم صبر کنم تا آخر هفته یا برم آز بتا بدم؟

کیست نداری یا تنبلی؟

کیست که نداشتم ولی تنبلی داشتم یکسال دارو میخورم هیچ وقت عقب نمینداختم سر موعد پری میشدم

چون این ماه روزی تخمک گداری اقدام کردم گفتم شاید باردار باشم.درضمن تخمک گذاریم روز ۲۰ تا ۲۴دوره کیتم دوخزط شد ولی قبل و بعدش منفی بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم دقیقا مثله توام جنتا بی بی زدم منفی شده موندم برم ازمایش یا نه

شما آخرین بار کی پریود شدید؟ 

من دیشب تا صبح خوابم نبرد گفتم صبح بزنم مثبت میشه 

حالم گرفته شد

تو علائم دیگه ای نداری؟ 

چرا تا چند روز پیش همش سرگیجه داشتم 

دیروزم یکم تهوع داشتم 

بالای نافمم دست میزنم درد میکنه

همیشه قبل پری شکمم باد میکنه ولی این سری اصلا

ترشحات سفید بدون بو هم دارم 

اشتهامم زیاد شده 

هر از گاهی تخمدانام تیر میکشه 

کمر درد پریودی هم تا دیروز داشتم امروز ندارم

2738
شما آخرین بار کی پریود شدید؟  من دیشب تا صبح خوابم نبرد گفتم صبح بزنم مثبت میشه  حالم گر ...

اخرین بار 24 یا 23 شهریور پریود شدم منم 4 تا بی بی زدم منفی شده خیلی حالم گرفته شده 

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنی    🌹🌹              
اخرین بار 24 یا 23 شهریور پریود شدم منم 4 تا بی بی زدم منفی شده خیلی حالم گرفته شده 

انشاءالله که هم شما هم من باردار میشیم 

اگه باردار بودی بهم خبر بده 

من تا چهارشنبه اگه پری نشدم میرم آز میدم

چرا تا چند روز پیش همش سرگیجه داشتم  دیروزم یکم تهوع داشتم  بالای نافمم دست میزنم درد می ...

منم چند روز پیش که موعد پریودم بود خیلی زیر دلم و کمرم درد میکرد حس میکردم الانه که پریود شم من معدم درد میکنه و گاهی زیر دلم تیر میکشه منم ترشحات سفید و یکم غلیظ بدون بود دارم 

انشاءالله که هم شما هم من باردار میشیم  اگه باردار بودی بهم خبر بده  من تا چهارشنبه اگه ...

اصلا نمیتونم صبر کنم استرس میگیرم نمیدونم چیکار کنم 

منم چند روز پیش که موعد پریودم بود خیلی زیر دلم و کمرم درد میکرد حس میکردم الانه که پریود شم من معدم ...

اینا همه علائم بارداری میگن احتمالا هورمون تو ادرار کم بوده نشون نداده چون ممکن لقاح دیر انجام شده باشه.

اینا همه علائم بارداری میگن احتمالا هورمون تو ادرار کم بوده نشون نداده چون ممکن لقاح دیر انجام شده ب ...

اره بهم گفتن ولی اخه 4 تا بی بی زدم ینی هیچکدوم نشون نداده میترسم برم ازمایش منفی شه اعصابم بهم بریزه

2706