2737
2734
عنوان

نفرین آمون بر توالت فرنگی😬

1165 بازدید | 44 پست

برا اولین بار میخوام از توالت فرنگی استفاده کنم 

سوالم اینه میشه با کمک دست خودمونو بشوریم؟یا فقط میتونیم از آب استفاده کنیم؟

بعد وقتی میخوایم خودمونو بشوریم همونجوری نشسته این کارو بکنیم یا نیم خیز بشیم؟

از آب توش متنفررررم.بعضیا میگن اون آبه میپاشه به آدم

هیچ وقت فکر نمیکردم تاپیک توالت بزنم😑 

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂😂وای چی بگم بهت 

ولی چیز باحالیه راحت میشنی ارامش داره😅😅😅

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2731
2738
داري شوخي ميكني ديگه😂

نه😐

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

خب بستگی به اون توالتی داره که استفاده میکنی 😁بعضیا اب میپاشن میشه شست 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

لنتی خیلی خندم گرفت😂😂😂😂😂

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2706