2726

مجدداً این تاپیک رو زدم که همه ببینن

سلام عزیزانم💙💜💚💛

اینجا از هر سنی و قشری و... هم سایتی(😅) داریم

اینجا یک جای عمومی مثل پارک،مترو،بانک،کوچه و... هست

همه اینجا تردد دارن

خانم و آقا 

کوچیک و بزرگ

خوب و بد

پس

بیاین یه قولی به هم بدیم:

۱.خواهش میکنم توی عنوان تاپیکتون اسمی از "مسائل جنسی و کلمات مربوطه نياريد" اینجا محل رفع مشکلات جنسی نیست و کسی نمیتونه کمکی به شما بکنه و صرفاً تجربیات شخصی رو بیان میکنن که باعث هجوم افراد... میشه به سایت

شما مگه توی مترو از کسی راجع به این مسائل کمک میخواین؟

پس اگه دیدیم کسی اینکارو کرد گزارش میزنیم 

۲.شایعات خرافات و مواردی که با عقل جور درنمیاد رو نه باور کنید و نه انتشار بدید،اگه موارد اینطوری رو هم دیدیم گزارش میزنیم

۳.صمیمانه خواهش میکنم دقت کنید:

اینجا هم مثل دنیای واقعی

هرجور با آقایون توی دنیای واقعی رفتار میکنید، اینجا همونطور باشید 

اصلا نمیگم صحبت نکنید باهاشون یا بد برخورد کنید

بلکه خودتون بهتر و بیشتر از من میدونید،که چجور رفتار کنید

۴.لطفاً توی تاپیکهایی که محتوای زشت و بد دارند،هیچ کامنتی نذارین حتی کامنت ابراز تاسف،فقط گزارش بزنید

در آخر از نی نی یارها هم میخوام که بیشتر رسیدگی کنند

💜💙💚💛

باش😕

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خوب شد روشنمون کردی

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

کلام اصلی تو کار کسی دخالت نکنیم شاید یکی واقعا نیاز داره یه سوالو بپرسه بعضیا هم خوب راهنمایی میکنن مرسی خدافظ

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

و وقتی کسی گزارش میزنه من یاد بچه مدرسه ای ها میفتم که میرن پیش مدیر شکایت😅😂

اینجا مجازیه واقعی نیست برای همین هم هر سوالی پرسیده میشه و البته من نمیگم که درسته پرسیدن یا اشتباه بلکه هرکسی با توجه به فکر و عقیدش میاد موضوعی رو بیان میکنه و بنظرم اگه خوشمون نمیاد میتونیم تاپیک رو ترک کنیم نیاز به گزارش زدن نیست مگه گشت ارشادیم؟! 

کلا سرمون تو کار خودمون باشه اگه اطلاعات درست داریم کمک کنیم اگر نداریم قضاوت نکنید و اطلاعات اشتباه ندیم 

Silenc says a lot more than you think 🤍

یه اعترف کنم من هر چی تاپیک دعا نویسی تا حالا دیدم گزارش زدم میتونید فحش بدید بهم .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
اینجا مجازیه واقعی نیست برای همین هم هر سوالی پرسیده میشه و البته من نمیگم که درسته پرسیدن یا اشتباه ...

دقیقا نمیدونم چرا یه سریا مثل بچه مدرسه ای گزارش میزنن

2706