1874
1959

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
واقعا نتیحه ای هم داره هرکی راضی بوده بگه لدفا

من خیلی راضیم بله نتیجه داره، الان یکساله برا شارژش نرفتم همونه در نمیاد

99/9/9 رسیدن به آرزوهام و بهترین اتفاقای زندگیم هستش که از شدت خوشحالی جییییییییغ بنفش میکشمممم💖💗🌹🌸🍀🌿🌺🌷💟😊😍🌼آرزوی قلبی من برا خانوادم: سلامتی، عمر با عزت و طولانی، خدایا خانوادمو سپردم به خودت هواشونو داشته باش،🙏🙏🙏🙏🙏 همسر عزیزم مرسی که بهم اعتمادکردی و قلبتو زدی به نامم😍💑💗💕💋💝💞💟
1967

نه فقط بهم گفت همون روز اب نخوره، زینک هم همون لحظه بزن، تا سه روز بعدش باید زینک بزنی، راستی من مواد بی حسی نمیزدم بخاطر همین احساس میکنم خیلی خوب ج گرفتم

99/9/9 رسیدن به آرزوهام و بهترین اتفاقای زندگیم هستش که از شدت خوشحالی جییییییییغ بنفش میکشمممم💖💗🌹🌸🍀🌿🌺🌷💟😊😍🌼آرزوی قلبی من برا خانوادم: سلامتی، عمر با عزت و طولانی، خدایا خانوادمو سپردم به خودت هواشونو داشته باش،🙏🙏🙏🙏🙏 همسر عزیزم مرسی که بهم اعتمادکردی و قلبتو زدی به نامم😍💑💗💕💋💝💞💟
1976
مگه باید بازم بری؟

من پارسال شهریور تموم شد 6جلسم، بعدش گفت سه ماه یه بار بعدش 6ماه یه بار بیا ک نتونستم برم

1718