2726

سلام دوستان 

تجربه ای که از خانم نرگس علیان در اصفهان رو داشتم رو میخواستم باهاتون به اشتراک بزارم شاید بدردتون بخوره.

من از خرداد ماه برای مشاوره قبل از بارداری تحت نظر ایشون بودم و باردار شدم اما متاسفانه خدا نخواست و توی هفته قبل مجبور به سقط جنینم در 12 هفتگی بارداریم شدم.

خانم نرگس علیان با همه اخلاق خوبشون کاملا در قبال مراقبت های بارداری کاملا بی تفاوت و کاملا بی توجهی انجام دادن نسبت به من .

با توجه به مهم بودن امپول روگام برای افراد با گروه خونی منفی چه در بارداری و چه در هنگام سقط ایشون فراموش کردن برای من تجویز کنن.

من توی شهرستان هستم و متاسفانه اینجا این امپول گیرم نیومد.این امپول باید تا 72 ساعت بعد از سقط تزریق میشد.دیگه خدا خودش باهام باشه که اتفاقی برام نیفته..

فقط قبل از انتخاب پزشکتون خیلی خیلی خیلی دقت کنید .ایشون با بی توجهی و بی مسئولیتی نسبت به این موضوع مهم باعث شدن من با هزینه 500 هزار تومن این امپول رو تهیه کنم اونم بعد از گذشت 72 ساعت .خدا فقط باید از ایشون بگذره

حق داری واقعا،منم تو بارداری چهارتا دکتر عوض کردم آخرش اومدم تحت نظر خانه بهداشت محلمون،مامای اینجا خیلی بیشتر بهم می‌رسید تا اونا

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من‌ چی‌ بگم‌ که‌ ۱۱‌ سال‌ پیش‌ زایمان‌ کردم‌ بخاطر‌ بی‌توجهی‌ دکتر‌. فرداش‌ تشنج‌ کردم‌ سرم‌ اسیب‌ دید‌ تا‌ دیروز‌ قرص‌ میخوردم‌ جعبه‌ ای‌ ۳۰۰‌ هزار‌ ‌ 

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌  ‌‌‌‌‌‌‌‌   ‌‌‌‌‌‌ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﺗﻮ ﻋﺮﺑﺪﻩ ﻣﯽ ﮐﺸﯽ 💕ﻭ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺣﮑﻢ ﺁﺑﺮﻭﺩﺍﺭﯼ💛ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﻨﺪﻡ !💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺩﺭﺩ ﻣﯽ ﮐـــــﺸﻢ 💛ﻭ ﺗﻮ  ﭘﺪﺭ ﻣﯽ ﺷﻮﯼ …💛ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ،💛ﮐﻪ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮم⇨💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖﮐﻪ ﺩﺭ ﺗﺎﮐﺴﯽ ،ﺯﺍﻧﻮﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺯﺍﻧﻮﯾﻢ ﻣﯽ ﺳﺎﯾﯽ ﻭ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﺍ ﺟﻤﻊ ﻣﯽ ﮐﻨﻢﻭ ﺁﻫﺴﺘﻪ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ :" ﺁﻗﺎﯼ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻟﻄــــــــــﻔﺎ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ !💝ﻭ ﺑﺎﺯ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮﻡ⇨  💝ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ  ﭘﯿﺶ ﭘﺎﻫﺎﯾﻢ💥ﺗﺮﻣﺰ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﻭ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﯽ ﭼﻨﺪ ؟ 💥ﻭ ﻣﻦ ﺭﻭﯾﻢ ﺭﺍ ﺑﺮ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺍﻧﻢ …💥ﻭ ﺗﻮ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ💥ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﮔﺮﯾﺪ …ﮔﺮﯾﺴﺘﻨﯽ ﺳﺨﺖ،💥ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﺍﻧﺪﯾﺸﮥ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﺗﻮ …💥ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ﮐﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ 💥ﺩﺭﺳﺖ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ💥"ﻣﻦ  ﺍﺯ " ﺗﻮ" ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــــــــــــﺮﻡ⇨💥ﺯﻥ ﻋﺸﻖ ﺯﺍﯾﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﺑﺮﺍﯾـــــــﺶ ﻧﺎﻡ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺍﻭ ﺩﺭﺩ ﻣﯿﮑﺸﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪﺑﭽﻪ ﺩﺧـــــﺘﺮ ﻧﺒﺎﺷﺪ … !!!ﺍﻭ بیخوابی ﻣﯽ ﮐﺸﺪ …ﻭﺗﻮ خواب حوریان بهشتی میبینی !!او مادر میشودوهمه جا میپرســـــن:نام  پدر؟    ‌‌‌‌‌‌‌‌      ‌‌‌‌‌‌‌‌
توی سونو ان تی بهم گفتن جنین رشدش توی 9 هفته متوقف شده و قلبش نمیزنه

کلا اگه ادم خودش حواسش نباشه. دکترا و پرستارا ادم رو میکشن.‌

منم یه روز تاخیر بتام ۹۵ بود. هفته بعدش سقط شد. تعجب میکنم چرا دکتر همون روز اول نگفت که آز بتا رو تکرار کنم

بیششرفا