1874

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

اره

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دخترم سالم وسلامت بزرگ میشه من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍
1922

کار تو بده که جریانو از اول نگفتی

۹۹.۹.۹                                                                    شاخصی عضو نی نی سایت میشه                                          توووومِس     همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                     هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                          منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭‌‌    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️⭐امضام فقط یه شوخیه واسه توهین به من ازش مایه نذار ⭐▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

هردو

دانشجوی مامایی هستم   ۰۲/۰۲/۰۲ تو مال من میشی...  .با من بحث نکن،به من تهمت نزن،به من سرکوفت نزن،دلمو نشکون،اشکمو درنیار،قضاوتم نکن من یتیمم آهم میگیرتت بد میسوزنتت.میدونی لذت بخش ترین چیز برای من چیه امیر؟اینکه همه بهم میگن عاشق چیه این تحفه شدی حنا؟؟اونا نمیدونن من چقدر دوست دارم،ولی تو خودت اصلا نمیدونی که من دوست دارم...

خو بگو

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   تیکر حاجتمه.میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
اره

😍

آرمیتا هسدم😒✋💜  شهریوری هستم💗💫💕🌹مهربوونم اما نه با هرکسی💛💚💜خیلی شادم خیلی خوشحال😍💄🌼معتقدم هیچ کس و هیچ چیزی نمیتونه حال خوبه من و خراب کنه😊😊😊به نظر دیگران مثل یه نظرسنجی نگاه میکنم😻😻😻          اسمم آرمیتاا است😘دهه هشتادی هستم😉خیلی راضی ام😆😅پیشنهادم به تو اینه که به نظر های منفی دیگران هیچ واکنشی نشون نده اصلا برات مهم نباشه..💕💫نذار کسی حال خوبه تو خراب کنه..😊❤تو بهتررینی🙏💗😘..اینو فراااموش نکن..🌼🌼🌼تازه من عاااشق دوستم حدیثم😘❤و بیشتر از اون😂عسل😍😍😍و عاااشق شیری هستم که عاشق جوجشه🐣🐤    وایسید لدفن بذارید بین این همه حرف ادبی یه چیزی هم بگم😆سوپ غذا نیست😐😐😐😐😐😐😐💔         باور کنید..😣      من یه انسان نادرم چوون از بستنی متنفرررم😥😖 و همچنین سوپ،آبگوشت،تخم مرغ،کله پاچه،قرمه سبزی،انواع گوشت ها هرچی که باشه😂از شیرینی ها دیگه به شددددت😣😣😣🚫بقیه رم یادم رفته🤔😍                       کلا وقتی ما میریم مهمونی صابخونه به من میگه آرمیتا چرا گوشت نمیخوری؟؟🤔بابام فووری میگه از بچگی لب به گوشت نزده😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑یعنی الان هنه فکر میکنم میدونن چقدر تخس و بد غذام😂😂😂😂😂🚫💔     راستی دیگه خیلی خودمونی شد😅💫💕                     اینو یادتون باشه..        ۹۹/۹/۱۰       میبینمتون😑😑😑😂😂😂😂😂😂💔💫
1911

کارت خیلی زشتههههه

بزنید رو این متن لینکه. بعد لطفا توی نظرسنجیم شرکت کنید 😘نصف مردم دنیا شب که میشه فک میکنن دلتنگن اما همشون خمارن ، خمار بی کسی😔نیلا💞من خنده زنم بر دل ... دل خنده زند بر من ... اینجاست که میخندد دیوانه به دیوانه 💞🌸🔮اگه رفیقی داری که بدبختیاتو واسش تعریف میکنی و با هم دیگه به زندگی فحش میدین میشه گفت زندگی هنوز هم قشنگیاشو داره ....😊✌https://www.goftino.com/c/BVamgS برای دوستان تعلیقی

گزارش

دانشجوی مامایی هستم   ۰۲/۰۲/۰۲ تو مال من میشی...  .با من بحث نکن،به من تهمت نزن،به من سرکوفت نزن،دلمو نشکون،اشکمو درنیار،قضاوتم نکن من یتیمم آهم میگیرتت بد میسوزنتت.میدونی لذت بخش ترین چیز برای من چیه امیر؟اینکه همه بهم میگن عاشق چیه این تحفه شدی حنا؟؟اونا نمیدونن من چقدر دوست دارم،ولی تو خودت اصلا نمیدونی که من دوست دارم...
1826

دوستم قبل کرونا یه تولد توی کافی شاپ گرفت به منم میگفت ک تو مهمون ویژه ایمو از این حرفا خلاصه روز تولدش من کلی به خودم رسیدم به من گفت تولدم ساعت 6 شروع میشه منمخونمون نزدیک کافی شاپ بود ساعت 6 بهش زنگ زدم ک من دارم میام امروز تولدت بود دیگ اونم گفت اره منم راه افتادم دارم میام

تا استارتر بگه 

ی دووونه صلوات برام بفرستید

مرسیییی

ی دونه صلوات ب نیت همه خانم های منتظر بفرستید❤السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین علیه السلام❤عالم ب فدای مادرت یا حسین❤آرامش زندگی خلاصه میشه تو زیارت عاشورای حسینم❤