2726
عنوان

نظرسنجی درباره ماهواره

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 45 پست
ولی قبول دارین تاثیر ماهواره از فضای مجازی کمتره . ماهواره رو عموما توسط تلوزیون تو هال یا پذیرایی د ...

بنظرم اونیکه از بچگی پای ماهواره بزرگ شده تو نوجوونی گوشیم بدی دستش میره جاهایی که نباید بره

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

راه‌های دیگه هم هست

تو همین نی‌نی‌سایت خانمه میگفت حتی بعضا کارتون‌هاشون هم مورد داره

اونا کلا فرهنگ و سبک زندگیشون باما ایرانی‌ها متفاوته

و ممکنه تأثیر مخرب رو بچه بزاره

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

چرا خیلیا مخالفن هیچوقت کسایی که میگن ماهواره نخرید رو درک نمی کنم😐بابا الان اینترنت هست هر جی بخوای می ری میبینی😑البته دنیای واقعیمون هم فرقی با ماهواره نداره😑😑😑😑😑😑😑😑((البته این فقط نظر منه و نظر عر کسی قابل احترام هست ))

ولی قبول دارین تاثیر ماهواره از فضای مجازی کمتره . ماهواره رو عموما توسط تلوزیون تو هال یا پذیرایی د ...

ولی من فکر میکنم کلا پروژه‌ی گندزدن به فرهنگ و تفکراتِ ایرانی‌ها،استارتش از ماهواره بود

و دنباله‌اش اینترنت و گوشی و فضای مجازی...

یه تحقیق درمورد رابرت‌مرداک،صاحب‌امتیاز چندتا از شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان بکنید....

تو یه مصاحبه‌اش صریحا خودش میگه:فهمیدیم اگر میخوایم خانواده‌های ایرانی رو از هم بپاشونیم باید اول مادر رو توشون خراب کنیم....کاری کنیم مادر خراب بشه....بقیه‌اش حله...

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
چرا خیلیا مخالفن هیچوقت کسایی که میگن ماهواره نخرید رو درک نمی کنم😐بابا الان اینترنت هست هر جی بخوا ...

به خاطر اینکه من و امثالم به این فکر میکنیم آدمِ عاقل باید محتاط باشه و نزاره تو خونه زندگیش چیزی بیاد که حتی ممکنه۱%زندگیش رو تحت‌الشعاع قرار بده

آدمیزاد از ویژگی‌هاش تأثیرپذیری هست

و من نمیتونم بگم ۱۰۰%امکان نداره خودم یا همسرم از چیزهای بد تأثیر نگیریم....

تا زمانیکه بچه به صورت کامل رو زبان مادریش مسلط نشده زبان دیگه نباید یادبگیره

عزیزم من خودم مدرس اموزشگاه بودم دخترمم بهمن ۵سالش میشه و منم از بعد۴سالگی بهشون اموزش میدم

بهترین سن همینه

به خاطر اینکه من و امثالم به این فکر میکنیم آدمِ عاقل باید محتاط باشه و نزاره تو خونه زندگیش چیزی بی ...

عزیزم خب اینم هست ولی الان یکی رقص رو گفت من رقص رو خودم بلد بودم روی شوهرم معمولا تاثیری نمی زاره این چیزا چون از  اول براش عادی بود من خودم با شوهرم فیلم ۳۶۵ روز رو دیدم خیلی فیلم ها باهاش دیدم و کلا این جیزا دیگه براش عادی شده از هر چیزی محروم کنی بد تر میشه نظر شخصی من اینه

ماهواره هم خوبه .بستگی داره چه جوری ازش استفاده کنیم 

ماهواره هرجورازش استفاده کنی مزخرفه خودمون نداریم ولی خونه خواهرم که میریم ازخجالت آب میشم شبکه خبرش هم تمام زیرنویساش تبلیغ چیزهای جنسی هست 😞😭

همین تاثیرماهواره هست که جوان‌ها نوجوان هاراکنجکاومیکنه

ماهواره هرجورازش استفاده کنی مزخرفه خودمون نداریم ولی خونه خواهرم که میریم ازخجالت آب میشم شبکه خبرش ...

نه اون جوری نیست میتونی زیر نویس شو ببندید

طراحی واجرای داخلی ساختمان
2706