2733
2734
عنوان

از خدا خیلی دلگیرم ........دارم میمیرم از غصه

| مشاهده متن کامل بحث + 54197 بازدید | 1274 پست
✨🍥✨🍥✨ ✨🍥✨🍥 ✨🍥✨ ✨🍥 ✨ #حـــــاجت_گرفتن_از_شیــخ_نخـودکی ⚜ابتدا حاج اقا فرمودند: برای فرج اقا امام زمان عج دعا کنید⚜ 🔸الف)اولین کار نیت با اعتقاد کردن(برای هر ختمی فقط یک نیت) 🔴به مدت 7 روز یا 40 روز انجام دهید🔴 1⃣👈هر روز یک حمد و 11 قل هو الله و یک مرتبه سوره یس. 2⃣👈و بعد خواندن حمد و سوره و یس هر روز 110 تومان یا 1100 تومان تا پایان ختم بابت رد مظالم کنار گذاشته شود و بعد به فقیر داده شود.❗️(اگر 10تومن خورده جور نشد میتونید نیت 110تومن کنید و روزی 200تومان کنار بذارید)❗️ 💎مرحوم شیخ فرموده بودند که ثواب آنرا هدیه به ارواح اولیاء مدفون در وای السلام نجف کنید. ✍نکته ها:🔰 🔸(صدقه را یا هر روز بدید یا جمع کنید آخرین روز ختم بدید به فقیر صندوق صدقات نریزید) 🔹در دوران عذر شرعی خواندن سوره یس باتوجه به اینکه برای حاجت گرفتن هست خواندش بلامانع است⁉️ ✅جواب :خواندنش مانعی ندارد، ولی ثوابش کمتر است. 🔹(هر روزی از هفته میتوان انجام داد و وقت و ساعت معینی ندارد) 🔸(اگر حتی یک روز از ختم یس انجام نشه یا ناقص انجام بشه باید از اول ختم را شروع کرد) 🔹(برای هر کدام حاجتتون میتونید در روز چند تا ختم یس بردارید) #شیــخ_نخـودکی_اصفهانی @sheikg_nokhodaki ✨ ✨🍥✨ ✨🍥✨🍥✨ ✨🍥✨🍥✨🍥 ☀️🍥☀️🍥☀️ ☀️🍥☀️🍥 ☀️🍥☀️ ☀️ 🔻 #پست_ویژه 🔻 #دستور_ختم_سوره_یس_برای_هـمه_حـــــوائج_ازشـیخ_نخـودکی 🔶این ختم 7 روز یا 40 روز انجام بشه🔶 📝🌤مرحوم شیخ حسن علی نخودکی اصفهانی در نامه ای به فردی فرمودند: ⚜اول برای فرج اقا امام زمان عج دعا کنید⚜ 💥برای اصلاح امورتان (کار و زندگی،قرض و... برای تمام حوائج) بسم الله الرحمن الرحیم بعد کلمه یس 7مرتبه گفته شود . ادامه سوره.... . به *سَلامُ قولاً مِن رَبّ الرَّحیم* رسیدید 3 مرتبه بگید و بعد 100 تا صلوات بفرستید و ادامه سوره تا آخر. *و هر جمعه 1000صلوات هم فرستاده بشه* 💎مرحوم شیخ فرموده بودند که ثواب آنرا هدیه به ارواح اولیاء مدفون در وای السلام نجف کنید . ✍نکته ها:🔰 🔸این ختم یس هر روز و ساعتی انجام بشه خوبه. 🔹اگر حتی یک روز از ختم انجام نشه یا ناقص انجام بشه باید از اول ختم رو شروع کنید. 🔸 در دوران عذر شرعی خواندن سوره یس باتوجه به اینکه برای حاجت گرفتن هست خواندش بلامانع است⁉️ ✅جواب :خواندنش مانعی ندارد، ولی ثوابش کمتر است. 📒برگرفته از کتاب نشان از بی نشانها #شیــخ_نخـودکی_اصفهانی @sheikg_nokhodaki ☀️ ☀️🍥☀️ ☀️🍥☀️🍥☀️ ☀️🍥☀️🍥☀️🍥
*****لطفابریدتو وبلاگم مطمئنم خوشتون میاد ****** http://mofidtypik.blogfa.com/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرشاوشاوير جان كاش ميومديد و ميگفتين كه الان ايشالا خوب شدن دخترتون 

من دقيقا پسرم همين مشكل رو داره و ٥ ماهشه

خيلي نگرانم كاش ميشد راهنماييم كنين و خبر خوبي بدين كه دخترتون خوب شده

سلام دخترم تورتیکولی سمت چپ داره همون صورتش هم تاخیر رشدی داره لپش کوچیکتراز سمت راستش هست دوماه و۲۰ روزشه دوهفتس میبرم کاردرمانی  خیلی نگرانشم میترسم خوب نشه .

خداوندا! میدانم تنها نجات دهنده هستی و می دانم اگر خوانده شوی پاسخم خواهی داد. پس آرامش روحم را در حضور الهی ات تجربه میکنم، دردها و رنجهایم را در حضور الهی ات شفا ببخش و تنهاییم را با وجود پر لطفت پایان ده
2728

کسی نیست

خداوندا! میدانم تنها نجات دهنده هستی و می دانم اگر خوانده شوی پاسخم خواهی داد. پس آرامش روحم را در حضور الهی ات تجربه میکنم، دردها و رنجهایم را در حضور الهی ات شفا ببخش و تنهاییم را با وجود پر لطفت پایان ده
سلام آرشاویر جان من الان تاپیک شما رو پیدا کردم و باخوندنش تمام حس و حالتون رو درک کردم و اشک ریختم ...

سلام. من کامنت شما رو تو‌تاپیک ارشاویر خوندم. پسرتون خوب شده گردنشون؟پسر منم ۵ ماه و ۲۰ روزشه. گردنش خیلی کم به سمت راست کجه. میبرمش پیش خانم گرجانی الان یکماهی میشه. خیلی نگرانم میشه لطفا بگین برای مسر شما چقد طول کشید خوب بشه؟

سلام. من کامنت شما رو تو‌تاپیک ارشاویر خوندم. پسرتون خوب شده گردنشون؟پسر منم ۵ ماه و ۲۰ روزشه. گردنش ...

سلام پسرتون خوب شد؟چه کششایی انجام دادین

منم دخترم ۲۰روزشه متوجه شدم یه توده گردنشه بردم دکتر گفت تورتیکولیه خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنین

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار...
سلام پسرتون خوب شد؟چه کششایی انجام دادین منم دخترم ۲۰روزشه متوجه شدم یه توده گردنشه بردم دکتر گفت ت ...

سلام. ای وای که وقتی یه مادری رو میبینم بچه اش تورتیکولی داره، چقدر غمگین میشم. ولی چون خودم این راه رو تا انتتها تقریبا رفتم،آگاهیم و قدرتم بیشتر شده و میگم تورتیکولی با فیزیوتراپی خوب میشه بشرط اینکه یک مادر قوی بود. پسرم۱۴ماه و نیمه شد خداروشکر تورتیکولیش خوب شد. روزهای سخت تموم شد. شما هم اگر تهرانین حتما حتما برین پیش خانوم گر جانی. بعد از خدا، دستش شفاست و مهمتر از اون حال و روحیه خوبی که بهتون میده و واقعا چقدر بهش نیاز دارین. ورزشهاشو اینطوری اینجا که نمیشه گفت.چون گردن خیلی جای حساسیه باید چند جلسه تمرین کنیین پیشش خانوم دکتر تا ان شالله راه بیفتین و نتیجه بگیرین. یادتون باشه راه تقریبا سخت و درازی در پیش دارین و نباید اصلا سهل انگاری کنید. حتما خوب میشه. سوالی داشتین من هستم

2738
سلام. ای وای که وقتی یه مادری رو میبینم بچه اش تورتیکولی داره، چقدر غمگین میشم. ولی چون خودم این راه ...

خدارو صدهزار مرتبه شکر که بچت خوب شده

راستش من که مطالب اینترنتو خوندم و بردمش پیش متخصص مطمئن شدم تورتیکولیه و گفت ببرش پیش فیزیوتراپ زیاد نگران نبودم ولی وقتی تاپیکای تورو خوندم خیلی گریه کردم هم واسه خاطر تو هم بچم ،من همیشه سعی میکنم قوی باشم حداقل تظاهر میکنم که هستم ولی از اون روز خیلی حالم گرفتس خیلی داغونم،فاصلمون تا تهران زیاد نیس ولی من الان خونه مامانم شهرستانم اینجام نمیدونم فیزیوتراپیش خوبه یا نه

چندتا سوال دارم ،این دکتره مشاوره آنلاین نمیده؟

چند ماه طول میکشه تا خوب شه؟

بچه رو وقتی میخوابونم کدوم طرف بخوابونمش (رگ طرف راست گردنشه)؟

با روغن زیتون ماساژ بدم ؟

اینارو انجام بدم تا آخر هفته که برگردم خونه ببرمش فیزیوتراپی

خدارو صدهزار مرتبه شکر که بچت خوب شده راستش من که مطالب اینترنتو خوندم و بردمش پیش متخصص مطمئن شدم ...

مرسی عزیزم از ابراز احساست. من چهارماهگی پسرم متوجه شدم تا اسفندکه۹ماهش بود انجام دادیم البته اون موقع دیگه دکتر ورزشهای سخت و تهاجمیش رو حذف کرد چون ۹۰درصد خوب شده بود و یه چندتا حرکت راحت بصورت بازی و کششی جایگزینش کرد. دکتر گفت تا یکسالگی یاید انجام بدم و تا چهارسالگی باید پیگیری بشه. که میگم اط اسفند با شروع کرونا دیگه ما کلا قرنطینه ایم و من جرات نمیکنم ببرمش. ولی خودم بعضی وقتها ورزشهای راحتشو انجام میدم. پسرم منم سمت راستش بود. مدل خوابیدنش هم که باز اینجا نمیشه بگم باید  خودتون ببینین . حواستون باشه به توصیه های هیچکسی جز دکترش گوش نکنین. چون گردن جای خیلی حساسیه.ان شاءالله به امید روزهای بهتر شدن گردن فرشته کوچولوت. هروقت تونستی از حالش باخبرم کن. من اینجام.😁

خدارو صدهزار مرتبه شکر که بچت خوب شده راستش من که مطالب اینترنتو خوندم و بردمش پیش متخصص مطمئن شدم ...

آها مشاوره انلاین فکر نکنم چون اصلا این مساله چیزی نیست که بشه ندید درباره اش صحبت کرد. من که با روغن چرب نمیکردم نیازی نبود دکتر نگفته بور

سلام. ای وای که وقتی یه مادری رو میبینم بچه اش تورتیکولی داره، چقدر غمگین میشم. ولی چون خودم این راه ...

سلام.....عزیزم میشه راهنمایی کنید...منم..... پسرم تورتیکولی داره...تو9ماه است...دیرفهمیدم...توروخدا راهنمایی ام کن.......میشه موبایلت رابرام بفرستی...بهت زنگ بزنم....خیلی داغونم....اصلا نمیدونم چیکارکنم

خودمم نمیدونم چرا از خدا دلگیرم ولی چون جز اون کسی رو ندارم دل پریامم سر اون خالی میکنم

الهی خودش بهت آرامش بده گلم ، ولی ب این فکر کن که ممکن بود خدای نکرده اتفاق

بدتری بیفته براشون

الهی العفو
آها مشاوره انلاین فکر نکنم چون اصلا این مساله چیزی نیست که بشه ندید درباره اش صحبت کرد. من که با روغ ...

سلام آرشاویر جان،من دخترمو بردم فیزیوتراپی چندتا کشش بهم یاد داده با مالش گردن،میگم این ماساژ روی رگو تو محکم انجام میدادی یا آروم؟دکتر به من گفته با فشار ماساژ بدم ولی من دلم نمیاد چیکار کنم😢

2706