2733
2734

از یه طرف کاپ _کیک _عصبانی  تایپک میزنه کلی حرف بار 

نیکی ۰ میکنه بعدش قفل میکنه 😖😖😖

از او طرفم در جوابش نیکی ۰ 

کاپ_کیک _عصبانی  رو تگ میکنه کلی حرف بارش میکنه😖😖😖

بعدش دوباره تایپکو قفل میکنه 

😫😫😫😫😂😂😂😂😂😂😂

منک فقط خندم گرفته نی نی سایت شده مسخره بازی خدایش

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

بیاااا نیکی‌خانوم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

واقعا ها خب برین با هم دعوا کنین اینجا چرا 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂

@نیکی0   بیااا پاسخگووووو بااااش

این شرو تو درست کردی 😂😂😂

خاااااک

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بی مزه بازی جدید نی نی سایته😒

خدایا شکرت... خودت گره های زندگیمونو باز کن یا الرحم الراحمین... دعا کلید باز شدن قفل های زندگیه.از توسل به ائمه قافل نشین. بزرگ ترین مشکل زندگیم،زندگی با مادرشوهرمه😔میشه واسه منم دعا کنین منم خونه ی جدا داشته باشم؟ الهی هر کی برام دعا کرد خدا به زودی دلشو شاد کنه....🙏🏼 خداجون خودت که ک میبینی هیشکی درکم نمیکنه،کسی پشتم نیست تو دستمو بگیر ، امیدم به خودته. من به دستای خدا خیره شدم....معجزه کرد
2738

باباااا شوووخیههههههه

نیکی بیاااا بساااطتو جمع کنننن خداییی😂😂

شوخی میکنن دعوایی نیس

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2706