2410
2553

سوار ماشین شدم که شرکت برم

همسایمون من و دید و صدام کرد

از من خیلی خواهش کرد که بهش چند میلیون قرض بدم

از کمک کردن خوشم میاد.بخصوص اگر کمکم به درد زندگی کسی بخوره.خیلی بهم حس خوبی میده.

اما این اقا چند سری زنشو کتک زده ‌.منم ازش متنفرم.بخاطر این رفتارش

موندم بهش پول رو بدم یا نه

اگر مرد خوبی بود بهش میدادم

یا اینکه بهش قرض بدم و حرف دلمو بزنم و بهش بگم نباید این کارو کنی.مگه اون زن بغیر از توجه چی میخواد 

موندم بهش پول بدم یا نه

امروز تا غروب وقت دارم

ذهنم درگیره

عاشق کوه و طبیعت و گردش.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اون پولو برای زنش میخواد خرج کنع

بهتره تو‌زندگی شخصیش دخالت نکنی

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

دو تا موضوعِ  متفاوت  رو دارید  در کنار هم قرار می دید .

اگر واقعا  دنبال  باز کردن گره ی  زندگی  دیگرانید ،  دست شونو بگیرید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2714
نه

ده میلیون پول میخواد

نصفشو بدم

بهش بگم که واقعیت نمیخواستم بهت پول بدم.چون چند سری دیدم زنتو کتک زدی.

میگم فرصتی پیش اومده تا من این رفتارشو بهش گوش زد کنم

خیلی دوس دارم .روی این مرد .از نظر اخلاقی تاثیر بزارم.و یکم بهتر بشه

عاشق کوه و طبیعت و گردش.

فکر نمیکنم به شما ارتباطی داشته باشه موضوع خانوادگی ایشون...

✔️اولین روز بارانی را به خاطر داری؟ غافلگیر شدیم ...چتر نداشتیم خندیدیم دویدیم وبه شالاپ شلوپ های گل آلود عشق ورزیدیم.دومین روز بارانی چطور؟پیش بینی اش را کرده بودی چتر آورده بودی و من غافلگیر شدم سعی می کردی من خیس نشوم و شانه سمت چپ تو کاملا خیس بود.و سومین روز چطور؟گفتی سرت درد می کند و حوصله نداری سرما بخوری چتر را کامل بالای سر خودت گرفتی و شانه راست من کاملا خیس شد.وچند روز پیش را چطور؟به خاطر داری؟که با یک چتر اضافه آمدی و مجبور بودیم برای اینکه پین های چتر توی چش و چالمان نرود دو قدم از هم دورتر راه برویم...فردا دیگر برای قدم زدن نمی آیم تنها برو..دکتر علی شریعتی                 خاک باش! علی ابوتراب است ....                                      هستم؛ به میزان معرفتم به حقیقت... و نیستم به میزان دور بودنم از آن...«‏اللهم أرح قلبه فهو وقلبه في قلبي.»   محبوب من!من با شما حرف‌هایی دارم که با کلمات نمی‌شود گفت؛درمانش،دیدار است... 💔! -#بےݩواےحسیݩ              درباره‌ی من: هیچم در این وادی حیران محل سکونت: شهر عمه‌ی سادات( عمه‌معصومه‌سلام‌الله علیها:)))) علایق: نوشتن برای خودِ مخدوشم، غرق‌شدن در اعماق کتابی ژرف؛ اگر قرآن و نهج‌البلاغه و کتب فلسفی باشد نیکو‌تر است! به خدا و رسول و اهل بیت و نائب خلیفه‌اش بر زمین نیز علاقه‌ی فراوانی دارم. موسیقی مورد علاقه: هر سازی که احساسات خوبم را به غلیان آورد ...در گوش برگ‌های افتاده می‌خواند؛ نگاهم را از شما بر نمی‌دارم. که اکنون،زینت زمین شده‌اید.خدای مهربان افتاده‌ها! می‌شود من هم با برگ‌ها، بیفتم به پایتان؟ برگرفته از آیه‌ی ۵۹ سوره‌ی انعام      گفت: اگر بروم چه؟گفتم: آن‌گاه تو اولین وطنی هستی‌که ساکنانش را ترک می‌کند!سعید_انصاریان   لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنسَانَ فِي كَبَدٍ‏که ما انسان را در رنج آفریدیم..🌱سوره بلد_آیه ۴ مارا در بازارچه ی رنج می گردانند‏و هرکس را به اندازه وسع خَریدَش ‏رنج می دهند..!
سلام شاید مشکل شون با اون پول حل شه سر اون دعوا میکنن بگو میدم ولی کاش دعوا نکنید یخورده نصیحت کنید ...

اگر این مرد فامیلمون بود.حتما دو تا چک اب دار بخاطر این رفتاری که با زنش داشته .بهش میزدم

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
فکر نمیکنم به شما ارتباطی داشته باشه موضوع خانوادگی ایشون...

شاید اینجوری باشه

من دو هفته پیش بود.خونه نشسته بودم.دیدم صدای زنه و مرده میاد و جیغ و داد

یعنی واقعا میشه بی تفاوت بود.سالهاست همسایه هستیم.سلام و علیک داریم.

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
2706