1874
1823

سوار ماشین شدم که شرکت برم

همسایمون من و دید و صدام کرد

از من خیلی خواهش کرد که بهش چند میلیون قرض بدم

از کمک کردن خوشم میاد.بخصوص اگر کمکم به درد زندگی کسی بخوره.خیلی بهم حس خوبی میده.

اما این اقا چند سری زنشو کتک زده ‌.منم ازش متنفرم.بخاطر این رفتارش

موندم بهش پول رو بدم یا نه

اگر مرد خوبی بود بهش میدادم

یا اینکه بهش قرض بدم و حرف دلمو بزنم و بهش بگم نباید این کارو کنی.مگه اون زن بغیر از توجه چی میخواد 

موندم بهش پول بدم یا نه

امروز تا غروب وقت دارم

ذهنم درگیره

عاشق کوه و طبیعت و گردش.

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

اون پولو برای زنش میخواد خرج کنع

بهتره تو‌زندگی شخصیش دخالت نکنی

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

دو تا موضوعِ  متفاوت  رو دارید  در کنار هم قرار می دید .

اگر واقعا  دنبال  باز کردن گره ی  زندگی  دیگرانید ،  دست شونو بگیرید 

هیولای  وجودت  چیه ؟ 🤔   بنظر من ،  هر آدمی  تو وجود خودش  یه هیولا  داره  ....  یکی  هیولای وجودش  ،  خشم و عصبانیت شه  ،  یکی دیگه  حسادت ها شه   ،  یکی  راحت طلبی  و تنبلی شه  ،  یکی  دیگه  مقاومت ش نسبت  ب فهمیدن   ،  یکی دیگه  هیولای درون ش   کینه ها و نفرت ها  و بغض هاشن  و .....  هیولای وجودمونو  درمان کنیم ،  قبل از اینکه  انقدر بزرگ بشه  ک  دیگه قدمون  بهش نرسه  .....                                                                                                           انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
نه

ده میلیون پول میخواد

نصفشو بدم

بهش بگم که واقعیت نمیخواستم بهت پول بدم.چون چند سری دیدم زنتو کتک زدی.

میگم فرصتی پیش اومده تا من این رفتارشو بهش گوش زد کنم

خیلی دوس دارم .روی این مرد .از نظر اخلاقی تاثیر بزارم.و یکم بهتر بشه

عاشق کوه و طبیعت و گردش.

فکر نمیکنم به شما ارتباطی داشته باشه موضوع خانوادگی ایشون...

🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁وقتی که میرفتی ٬بهار بود...                     تابستان که نیامدی٬پاییز شد...پاییز که برنگشتی ٬پاییز ماند...زمستان آمد٬اگر نیایی پاییز میماند...تو را به دل پاییزی ات سوگند میدهم٬فصل ها را به هم نریز...                                                                ***خــــونِ اَنـــــار ٬گـَـــرْدَنِ پــایــــیز اَســْـتـْــ***🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁ابری شدن را...آسان گرفتم...باران گرفت و...پایان گرفتم...در اوج اندوه...در عمق دردم...حال و هوای ...عرفان گرفتم...بی معرفت ها...آسوده باشید...از بودن او...ایمان گرفتم...سر می دهم من...بر پای این عشق...از بس کنارش...سامان گرفتم...با هر گناهی...بی وقفه از او...فرصت برای...جبران گرفتم...از هر که جز او...خیری ندیدم...هر چه دویدم...کمتر رسیدم...قربان او که...نازی ندارد...با من خیال... بازی ندارد...قربان او که...زیباترین است...قلبم کنارش...رازی ندارد...🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁
سلام شاید مشکل شون با اون پول حل شه سر اون دعوا میکنن بگو میدم ولی کاش دعوا نکنید یخورده نصیحت کنید ...

اگر این مرد فامیلمون بود.حتما دو تا چک اب دار بخاطر این رفتاری که با زنش داشته .بهش میزدم

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
فکر نمیکنم به شما ارتباطی داشته باشه موضوع خانوادگی ایشون...

شاید اینجوری باشه

من دو هفته پیش بود.خونه نشسته بودم.دیدم صدای زنه و مرده میاد و جیغ و داد

یعنی واقعا میشه بی تفاوت بود.سالهاست همسایه هستیم.سلام و علیک داریم.

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
1826

کاش یکی بود به منم ۱۰ میلیون قرض میداد 😔

من بخدا شوهرمو نمیزنم🤣🤣

مثل ابر بهار میبارم حال و روزم شبیه پاییزه 🍁اونی که با تو بوده میفهمه بی تو بودن چقدر غم انگیزه😔ای همه دارو ندارم کم نشو از روزگارم جون اینکه بی تو باشم و ندارم❤بعدتوحالم عوض شد تازه قلبموشناختم همه زندگیمو با فکرتو ساختم❤بامن باش تو تمام آرزومی       دلتنگم حتی وقتی روبرومی میجنگم واسه بوسیدن رویات  میمیرم هرجادورم ازنفسهات.....                
دو تا موضوعِ  متفاوت  رو دارید  در کنار هم قرار می دید . اگر واقعا  دنبال &n ...

اگر اگر اگر کمکش کنم

حتما بهش با ملایمت قضیه رو میگم

خدا کنه .روش تاثیر بزاره

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
شاید اینجوری باشه من دو هفته پیش بود.خونه نشسته بودم.دیدم صدای زنه و مرده میاد و جیغ و داد یعنی وا ...

کار همیشگیشه یا فقط چند بار؟؟!!

🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁وقتی که میرفتی ٬بهار بود...                     تابستان که نیامدی٬پاییز شد...پاییز که برنگشتی ٬پاییز ماند...زمستان آمد٬اگر نیایی پاییز میماند...تو را به دل پاییزی ات سوگند میدهم٬فصل ها را به هم نریز...                                                                ***خــــونِ اَنـــــار ٬گـَـــرْدَنِ پــایــــیز اَســْـتـْــ***🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁ابری شدن را...آسان گرفتم...باران گرفت و...پایان گرفتم...در اوج اندوه...در عمق دردم...حال و هوای ...عرفان گرفتم...بی معرفت ها...آسوده باشید...از بودن او...ایمان گرفتم...سر می دهم من...بر پای این عشق...از بس کنارش...سامان گرفتم...با هر گناهی...بی وقفه از او...فرصت برای...جبران گرفتم...از هر که جز او...خیری ندیدم...هر چه دویدم...کمتر رسیدم...قربان او که...نازی ندارد...با من خیال... بازی ندارد...قربان او که...زیباترین است...قلبم کنارش...رازی ندارد...🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁
1718