2726

😂😂😂😂

اقا من مجردم😂🤦🏻‍♀️ 

ولی نزنید منو😁

از وقتی اومدم نی نی سایت تصمیم گرفتم اصلا ازدواج نکنم چون چند وقت دیگه تاپیک امشبم ب واقعیت می‌پیونده فکر کنم😐

اصلا از وقتی اومدم اینجا مرد میبینم جیغ میزنم😑

شمام لطفا هی نرید تو این تاپیک دعواها خب

(فقط میخواستم یاداوری کنم یه ادم مجرد بی حاشیه ام اینجا نشسته🥺 توجه کنید خب☹️)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو این گرونی شوهر پولدارم آرزوست خخخخ

از هرچی پوله بدم میاد😏 وضع بابام خوبه

اما دارم میبینم ک پول همه چیز نیست

یعنی اصلا هیچی نیست

اگه الان همه دارن مینالن مشکل وضع کشوره نه پول!

عزیزم اینجا دنیای مجازیه دروغ توش خیلی زیاده اصلا این همه خیانت و دروغ و پنهون کاری وجود نداره که اینحا اینقدر شلوغش میکنن یکی از دروغ های که همین الان من بهش رسیدم اینه که طرف میگه من تو دوران عقدم دیدم شوهرم و جاریم همو میبوسن و باهم رفتن حموم تو دوران عقد کارم فقط گریع بوده بعد تو یه تاپیک دیگه میگه از بهترین اتفاقات زندگیم روز ازدواجم بوده مگه میشه مگه داریم خودمون زنیم خودمونو جای طرف بذاریم مگه میشه روز ازدواج با یه خیانت کار بهترین اتفاق زندگی آدم باشه اینجا دروغ زیاده بشنو و باور نکن

عزیزم زیاد کامنتها و تاپیکهای اینجا رو جدی نگیر...اگه بقیه انهپه اختااف داشتن خودشون جدا پیشدن....اص ...

اره اثر که میزاره اما خب میام به امید دیدن شادی و خندیدن باهم دیگه ولی متاسفانه...

دوست دارم ب اون مویی ک میریزه یا اون دندونی ک خراب میشه بگم احمقا چرا متوجه نیستین ما تو یه تیمیم😑 _ دلم یه اکیپ شادِ بیشعور میخواد ک فقر فرهنگی توش بیداد کنه😁  _ فقط یه دختر میتونه 6 ساعت با دوست صمیمیش تلفنی حرف بزنه بعد بگه حالا بقیه شو ببینمت بهت میگم😑 _ انقد بعضیا بیشعورن ک خود بیشعورم انقد بیشعور نیس😁 _ هیچکس لیاقت اشک های تو را ندارد و کسی هم ک چنین ارزشی دارد ، باعث اشک ریختنت نمیشود 🙂 _ من ادم خوش سلیقه ای هستم ولی پول کافی برا اثباتش ندارم😁 _ بخندین ولی وابسته نشین من موندنی نیستم😎 _ تو دنیایی ک 51 بر17 بخش پذیره هیچ چیز از هیچکس بعید نیس😐_ کمی فک کردم ، دیدم در حقیقت این گیاها هستن ک دارن ما رو پرورش میدن بهمون اکسیژن میدن ، تا رشد کنیم در اخر بمیریم کود شیم تا مارو مصرف کنن😁  _تجربه ثابت کرده برا بعضیا چه برینی چه بمیری یکیه ، پس برینید ک بعدا دلتون نسوزه 😁_از ادمایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونام میخورن متنفرم 😐  _الان از طرز ماسک زدنتون میفهمم چجوری ناخواسته باردار میشین 😐_ عده ای در این جهان با بهترین امکانات از زندگی لذت میبرند ، اما وعده ی زندگی در جهان دیگری را ب مردم میدهند!!                                      
اره اثر که میزاره اما خب میام به امید دیدن شادی و خندیدن باهم دیگه ولی متاسفانه...

متاسفانه بعضی ها بلد نیستن از این فضاهای مجازی استفاده درستی بکنن...پر از شایعه  دروغ و گنده کردن مسایل جزئی...واقعیت چیز دیگست این حرفا رو باور نکن

2706