1874
1924

😂😂😂😂

اقا من مجردم😂🤦🏻‍♀️ 

ولی نزنید منو😁

از وقتی اومدم نی نی سایت تصمیم گرفتم اصلا ازدواج نکنم چون چند وقت دیگه تاپیک امشبم ب واقعیت می‌پیونده فکر کنم😐

اصلا از وقتی اومدم اینجا مرد میبینم جیغ میزنم😑

شمام لطفا هی نرید تو این تاپیک دعواها خب

(فقط میخواستم یاداوری کنم یه ادم مجرد بی حاشیه ام اینجا نشسته🥺 توجه کنید خب☹️)

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

1922
تو این گرونی شوهر پولدارم آرزوست خخخخ

از هرچی پوله بدم میاد😏 وضع بابام خوبه

اما دارم میبینم ک پول همه چیز نیست

یعنی اصلا هیچی نیست

اگه الان همه دارن مینالن مشکل وضع کشوره نه پول!

1911

عزیزم اینجا دنیای مجازیه دروغ توش خیلی زیاده اصلا این همه خیانت و دروغ و پنهون کاری وجود نداره که اینحا اینقدر شلوغش میکنن یکی از دروغ های که همین الان من بهش رسیدم اینه که طرف میگه من تو دوران عقدم دیدم شوهرم و جاریم همو میبوسن و باهم رفتن حموم تو دوران عقد کارم فقط گریع بوده بعد تو یه تاپیک دیگه میگه از بهترین اتفاقات زندگیم روز ازدواجم بوده مگه میشه مگه داریم خودمون زنیم خودمونو جای طرف بذاریم مگه میشه روز ازدواج با یه خیانت کار بهترین اتفاق زندگی آدم باشه اینجا دروغ زیاده بشنو و باور نکن

عزیزم زیاد کامنتها و تاپیکهای اینجا رو جدی نگیر...اگه بقیه انهپه اختااف داشتن خودشون جدا پیشدن....اص ...

اره اثر که میزاره اما خب میام به امید دیدن شادی و خندیدن باهم دیگه ولی متاسفانه...

اره اثر که میزاره اما خب میام به امید دیدن شادی و خندیدن باهم دیگه ولی متاسفانه...

متاسفانه بعضی ها بلد نیستن از این فضاهای مجازی استفاده درستی بکنن...پر از شایعه  دروغ و گنده کردن مسایل جزئی...واقعیت چیز دیگست این حرفا رو باور نکن

1826

اگه فکر میکنی تحت تاثیر قرار میگیری برو تو تاپیکای خنده دار من تو همه تاپیکای خیانت میرم ولی اصلا تحت تاثیر قرار نمیگیرم چون ۹۰ درصد دروغه خیلی وقتا هم سوء‌تفاهمه و از طرفی شناختم نسبت به همسرم فوق‌العاده زیاده

عزیزم اینجا دنیای مجازیه دروغ توش خیلی زیاده اصلا این همه خیانت و دروغ و پنهون کاری وجود نداره که ای ...

اره منم دیدم اینو ولی ادامشو نخوندم

خیلی روحیه رو داغون میکنه اینجا

مشکلات ک زیاده ولی ایشالا که الکی باشه واقعا☹️

اخه چ فایده ای داره اگه دو روز پربازدید باشن خب؟

اگه فکر میکنی تحت تاثیر قرار میگیری برو تو تاپیکای خنده دار من تو همه تاپیکای خیانت میرم ولی اصلا تح ...

چرا باید دروغ بگن خب؟ بخاطر اینکه دو روز پربازدید باشن فقط؟

اره واقعا ادم بدبین میشه ؛ حداقل من!

خداوکیلی شمامجرداکییییف میکنیداااا لطفاااادییییییرازدواج کنید نمیشه گفت ازدواجم نکنیدکههه به خ ...

اررره موافقم

اما مشکل اینجاس سی سالگی اندازه بیست سالگی خواستگار درست حسابی نمیاد😂

فعلا که اصلا به ازدواج فکر نمیکنم خداروشکر🤲🏻

اگه فکر میکنی تحت تاثیر قرار میگیری برو تو تاپیکای خنده دار من تو همه تاپیکای خیانت میرم ولی اصلا تح ...

اصلا باید کاری کنیم این تاپیک ها محدود بشه...خیلی زیاد شده و اکثرا غیر واقعیه...طرف میگه بهم خیانت شده...بعد تو تاپیک قبلیش گفته نامزدم ندارم....بیچاره این مجردا روحیشون داغون میشه تو این نی نی سایت