2733
2734
عنوان

برای بارداری چیکار کنم ؟

150 بازدید | 14 پست

سلام دوستان ، من ۴ ساله ازدواج کردم الان ۲۷ سالمه ، یک سال بعد ازدواجم ناخاسته باردار بودم نمیدونستم که سقط شد ، الان یک ساله اقدام کردم به بارداری نمیشه 😭😭 رفتم دکتر ازمایش دادم سنو دادم هیچ مشکلی نداشتم دکتر بهم ۳ تا قرص داده مصرف کنم ، گلوکوفاژ، آگنوگل، لتراکس، از نظر شما این قرصا رو مصرف کنم باردار میشم ؟؟؟؟؟ قرصا رو مصرف کنم اگه باردار شم باعث سقط جنین نمیشه ؟ قرصا باعث پسر زا شدن میشه ؟ اخه من دختر دوست دارم داشته باشم، 

اره ممکنه دوقلو هم بشه

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین

گلوکوفاژ که مخصوص پلی کیستیک ها هست شما مطمعنی مشکلی نداشتی ؟

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب حالا که لینقدر سوال تو ذهنته معلومه به دکترت اعتماد کانل نداری. یه دکتر دیگه برو که با حوصله باشه و تمام نگرانی هاتو سوالاتو بهش بگو. بزار مطمئن بشی از جواب ها. چون استرس و این حال تو بیشتر رو عدم بارداری و خدایی نکرده سقط تاثیر میزاره.

به دکتر بگو من قبلا سقط داشتم به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟ احتمالا واست آزمایشات کامل مینویسه. بگو حتما غلظت خون رو هم چک کنه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

اگه یه بار سقط داشتی ختما پرولاکتینت بالا مونده. منم شرایطت تو داشتم نمیدونستم. بعد از یکسال که از سقطم گذشت و باردار نمیشدم از پرولاکتین دادم بالا بود. قرص خوردم اومد پایین. بعد از چند ماه باردار شدم 

یکی دیگه ام اینکه شاید عکس رنگی رحم نیاز داشته باشی. شاید لوله هات بسته شده

خدایا قسمت میدم به عظمتت.🌷🙏حتی اگه شده ثانیه ای من زودتر از همسرم و فرزندم بمیرم.هیچوقت داغ همسر و فرزندم و به من نشون نده.خدایا شکرت بخاطر داشتن همسرم که فرشته ای روی زمین 💕💞💕💞

این قرصا ب جنسیت ربطی نداره گلم.فقط ب بارداریت کمک میکنه.اما برای جنسیت میتونی تغذیه تو رعایت کنی.هم شما هم‌شوهرت.روز بعد تخمک گذاریت اقدام کنی احتمال دختردار شدنت بیشتره.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ازمایش پیش از بارداری دادم دکتر گفت مشکلی نداری سنو دادم تخمک ازاد داشتم ی دونه خیلی ضعیف بود فقط دکتر گفت تخمکت ضعیفه بعد این قرصارو نوشت ، یعنی اگه مشکل ندارم نباید دکتر بهم این قرص و میداد ؟ اگه بخورم ضرر داره ؟

2738
خب حالا که لینقدر سوال تو ذهنته معلومه به دکترت اعتماد کانل نداری. یه دکتر دیگه برو که با حوصله باشه ...

دکتر خوبیه خیلی تعریفش و شنیدم خیلی هم با حوصله بود ولی خودم دیگه داروهام و نپرسیدم اومدم زدم تو اینترنت ببینم چیه داروهام خوندم مطلب یکی از قرصارو نوشته بود باعث پسر زایی میشه ، یکی دیگش و گفته بود اگه یه دفعه ول کنم باعث سقط جنین میشه برای همین ترسیدم

این قرصا ب جنسیت ربطی نداره گلم.فقط ب بارداریت کمک میکنه.اما برای جنسیت میتونی تغذیه تو رعایت کنی.هم ...

یعنی روز ۱۴ پری اقدام کنم ؟ تو اب و سرکه هم قبل رابطه میگن خوبه بشینم 

اگه یه بار سقط داشتی ختما پرولاکتینت بالا مونده. منم شرایطت تو داشتم نمیدونستم. بعد از یکسال که از س ...

اخی عزیزم به سلامتی ایشالله به دنیا بیاد نی نیت❤️ 

وای یعنی من ممکنه تو این سن لوله هام بسته باشه 🥺😣 اگه بسته باشه چی میشه ؟ کجا برم عکس رنگی بندازم برم دکترم برام بنویسه ؟ اخه من هنوز قرصام و شروع نکردم شاید قرصام و بخورم باردار شم !

یعنی روز ۱۴ پری اقدام کنم ؟ تو اب و سرکه هم قبل رابطه میگن خوبه بشینم 

۱۴ تا روزی ک پری بشی ی شب درمیون.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
اخی عزیزم به سلامتی ایشالله به دنیا بیاد نی نیت❤️  وای یعنی من ممکنه تو این سن لوله هام بسته ب ...

من تمام این قرصا را خوردم و الکی بود. اولین بار که نمیشدم لوله هام بستهع بود

اووکه درست شد باردار شدم و سقط شد دفعه بعد پرو لاکتینم بالا بود

عکس رنگی همه جا انجام میشه

سرچ کن. کدوم شهری؟؟؟ چند سالته

خدایا قسمت میدم به عظمتت.🌷🙏حتی اگه شده ثانیه ای من زودتر از همسرم و فرزندم بمیرم.هیچوقت داغ همسر و فرزندم و به من نشون نده.خدایا شکرت بخاطر داشتن همسرم که فرشته ای روی زمین 💕💞💕💞
من تمام این قرصا را خوردم و الکی بود. اولین بار که نمیشدم لوله هام بستهع بود اووکه درست شد باردار ش ...

من ۲۷ سالمه ساکن تهران هستم ، یعنی با عکس رنگی هر مشکلی داشته باشم شخص میشه ؟ لوله هام بسته باشه ، تنبلی داشته باشم و ... همه مشخص میشه ؟

2706