1874
1823
عنوان

۱۶ میلیون واسه کلاس آیلتس😐

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 61 پست
فعلا نه ولی زبان رو خیلی دوست دارم دوست دارم آیلتس رو امتحان بدم

خب این فقط به درد مهاجرتت میخوره و اعتبارشم دوساله.چرا تی تی سی نمیگیری؟

نی نی یار لطفا هروقت حوصلت سرمیره منو تعلیق نکن  

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

چقدر زیاااااااد 

مجتمع فنی تهران ارزونتر از اینم گفتهر

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید و هم حس ششمی رو ببینه منو تگ‌کنه و بیادم باشید بیام سوژه کنم و انتقاد میکنم کتکم نزنید 🤣👌🏻   آهای خانمای متاهل من یه دختر مجردم وقتی میام نی نی سایت در مورد ازدواج میگم هی نگید زوده و هی نگید شوهر خبری نیس با قابلمه میزنمت درستکه مشکل زندگیتو با شوهرت دارید ولی نباید انرژی منفی به مجردا بدید و مشکلاتت رو سر دخترای مجرد مثل آب خالی نکن مرسی اه 😑🙄 آغااااااا من دوست دارم شوهر کنم باید ازتون اجازه بگیرم اره؟🤣👌🏻 دختر ۲۰ ساله ازدواج زوده ولی بهم نگید زوده ال و بل برو به دخترای زیر ۱۸ سال بگید شوهر برات زوده 🙄🙄🙄🙄 من یه دختر هتروکرومیا وطنی هستم و چشمامو دوست دارم و لنز عمرا نمیذارم 🤗🤗🤗🤗♥️♥️♥️♥️
1825
خب این فقط به درد مهاجرتت میخوره و اعتبارشم دوساله.چرا تی تی سی نمیگیری؟

میشه منو راهنمایی کنید اول اینکه دوس دارم دختر بره کلاس زبان اینجا شکوه هست آموزشگاهی بفرستم ؟۹سالشه؟ بعدش اینکه من سی سالمه میخوام مکالمه یاد بگیرم چیکار کنم؟ممنون میشم

چه خبره بابااااااا

من خصوصی میرفتم استاده عالی بود جلسه ای 150

اموزشگاهم پارسال کل دوره اش دو تومن

ولی خیلی خوب بود ی سری تکنیکته اول عمومی بود 

حدود 10 نفر بودیم

بعد دیگه تکنیکا رو یاد گرفتم رفتم خصوصی 

اخه ازمونش دو‌سال اعتبار نداره بگیری دو سال ازش استفاده نکنی باطل میشه ، فایده ای نداره

آره میدونم ولی خب تا نرخ ها بیشتر نشده میخوام کلاسش رو برم آزمونش رو بعد امتحان میدم به احتمال زیاد بخوام برم ایتالیا تا دو سال دیگه و آیلتس رو لازم دارم 

۹/۹/۹۹ قرار داداشم به آرزوی قلبیش برسه و موفق تر از قبل باشه خدایا شکرت💖🙏🏻
1794
یا خدااااا من و شوهرم قصد مهاجرت داریم و میخواستم بیفتم دنبال کلاسای ایلتس یعنی دونفری بایدحدود 50بذ ...

ببین این خصوصی بود آموزشگاه کمتره

۹/۹/۹۹ قرار داداشم به آرزوی قلبیش برسه و موفق تر از قبل باشه خدایا شکرت💖🙏🏻
1718