2410
2553
عنوان

اقایون انصافن جواب بدییین

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 108 پست
۵۰ درصد حرفم درسته چون بازم کسی از دلش و فکرش خبر نداره :)  اما انگار داره مسخره بازی درمیاره ...

پیام و درخواستم اخرش بود ...تا ۶ ماه من کاری نمیکردم ولی بازی میکرد

دختر مغرور عاشق😉💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرتون چرا؟ تهش چی میخوا؟ همین که میغهمه جذبشم سگ محل میکنه ..

دیگه خودش ازدواج کرده :)

و اینکه از اولشم که مجرد بوده حسی بهتون نداشته !:)

شاید کارش از روی شیطنت و مسخره بازیه !!

من حتی اگه قلبم منت تپیدن سرم بزاره درش میارم !!!  ادامه بده یک نفس 💥 حتی اگه بترسی از قفس !!💥   
یعنی فقط حس قدرت ؟ یا قصد سواستفاده جنسی دارن؟

ارضا حس قدرت میتونه همراه با سوءاستفاده جنسی هم باشع،ولی ازاین زاویه بهش نگاه کن که حتی اگه سوءاستفاده جنسی نکنه بازم هم روح وفکر رو شمارو درگیر کرده،واین برا شما که خانم هستی ولطیف خودش یه مشکل وسوء استفادست،ازش دور شو

این آدم اگه ذاتش درست بود به زن عقدیش وفادار میومند 

عاقبت این بازی درهر صورت به ضرر شماست گلم،پس هر چه زودتر دمشو بچین ودورش کن

2720
ما حتی با هم چت نکردیم هیچ گونخ ارتباطی نداشتیم ولی ذهنی باهام بازی میکنه

:!!!!!!!

من حتی اگه قلبم منت تپیدن سرم بزاره درش میارم !!!  ادامه بده یک نفس 💥 حتی اگه بترسی از قفس !!💥   
نه مطمعنم ..از این ماجرا مطمعنم ...اصلا با خم ارتباطی نداشتیم ...رفتارش عوص شده لود ..مدام بهم خیره ...

داره مسخره بازی درمیاره :/

بعضیا از نظر ذهنی بیمارن :/ خوششون میاد اذیت کنن و مسخره کنن و بخندن:/

ارضا حس قدرت میتونه همراه با سوءاستفاده جنسی هم باشع،ولی ازاین زاویه بهش نگاه کن که حتی اگه سوءاستفا ...

من بلاکش کردم و دیگه چک نکردم ..دفعه بعد میخواس عکس العملم ببینه خودش بهم سلام کرد منم جوابش ندادم...نه ابجی من اصلا دیگخ چک نمیکنم...

چرا باهام اینجوری میکنه؟ مشکل داره باهام؟؟؟

دختر مغرور عاشق😉💝
2714
هنوزم که عقده ولی بازم مدام چک میکنه و بازی میدا ..ولی اصلا کاری نمیکنه

کاری نمیکنه چون بیخیاله و قصدش دوستی با شما نیست :)

فقط از اذیت کردن خوشش میاد :/ :) 

من بلاکش کردم و دیگه چک نکردم ..دفعه بعد میخواس عکس العملم ببینه خودش بهم سلام کرد منم جوابش ندادم.. ...

نه عزیزم 

ایشون گویا خودش مشکل داره

بهترین کارو کردی که جواب ندادی چون هم متاهله،حتی اگه مجرد هم بود حس میکنم نرمال وقابل اعتماد نیست برا زندگی،دم دمی مزاج وغیر قابل اعتماده

دیگه جوابشو نده عزیزم 

چرا با من اینجوری کرد؟ ازم بدش میا؟؟

ربطی به این نداره که ازتون بدش بیاد یا نه :)

فقط حسی نداره بهتون :) و این طبیعیه و شما هم شاید پیش بیاد به کسی که جذبتون شده حسی نداشته باشین !

به اضافه ی اینکه اون اقا یکم بیمار هم هستن :/

2706