2726
عنوان

اقایون انصافن جواب بدییین

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 108 پست
من ۲۰ سالمه ..ی پسر ۳۵ ساله رو میشناختم ولی ارتباطی اصلا باهاش نداشتم ..من کنجکاو بودم در موردش و پی ...

چیز بدی نبود که ؛!! مشکلش کجاست :)؟؟

من حتی اگه قلبم منت تپیدن سرم بزاره درش میارم !!!  ادامه بده یک نفس 💥 حتی اگه بترسی از قفس !!💥   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اون روز ب بعد مدام تعداد پستامو حفط میکرد و دقیقا عین عکس المعل منو انجام میداد ..مدام بازی میداد ...

هیچکس جز خودش از تو دلش خبر نداره :) 

اما بخوام نظرمو بگم شاید داره سعی میکنه تا به سمتش برید :)

من حتی اگه قلبم منت تپیدن سرم بزاره درش میارم !!!  ادامه بده یک نفس 💥 حتی اگه بترسی از قفس !!💥   
چیز بدی نبود که ؛!! مشکلش کجاست :)؟؟

وقتی دوباره انفاقی دیدمش به خاطر پیامم سگ محلم میکرد و اخم میکرد ..ولی بازم چک میکرد و بازی میداد ..الان دو سال از عقدش میگذره ولی بازم ادامه میده ..هر وقتم منو میبینه خیلی بد زل میزنه و میخنده

دختر مغرور عاشق😉💝
2728
هیچکس جز خودش از تو دلش خبر نداره :)  اما بخوام نظرمو بگم شاید داره سعی میکنه تا به سمتش برید ...

به نظرتون چرا؟ تهش چی میخوا؟

همین که میغهمه جذبشم سگ محل میکنه ..

دختر مغرور عاشق😉💝
ذات خراب وتنوع طلب همه مردها بد نیستن ولی کسی که ذاتش خراب باشه بهترین رو هم داشته باشه باز شیطنتشو ...

این پسره که ماجرا گفتم به نظرتون چرا؟؟

دختر مغرور عاشق😉💝
ولی پیام نمیداد یا فالو نمیکرد ..وفتی اتفاقی دیدمش جلوم وایساد و میحندید ..خودشو ب در دیوار میزد که ...

پس فکر میکنم شاید اشتباه متوجه شدین :)🍃

و اون حسی نداشته :) فقط یه جور احترام و یا یجور حس شیطنت و زودگذر بوده ؛!! :)

هیچکس جز خودش از تو دلش خبر نداره :)  اما بخوام نظرمو بگم شاید داره سعی میکنه تا به سمتش برید ...

ما حتی با هم چت نکردیم هیچ گونخ ارتباطی نداشتیم ولی ذهنی باهام بازی میکنه

دختر مغرور عاشق😉💝
پس فکر میکنم شاید اشتباه متوجه شدین :)🍃 و اون حسی نداشته :) فقط یه جور احترام و یا یجور حس شیطنت و ...

نه مطمعنم ..از این ماجرا مطمعنم ...اصلا با خم ارتباطی نداشتیم ...رفتارش عوص شده لود ..مدام بهم خیره بود و میخندید ..خودشو مینداخت جلوم ...

دختر مغرور عاشق😉💝
این پسره که ماجرا گفتم به نظرتون چرا؟؟

عزیزم به نظر من 

مردها بدست آوردن رو دوست دارن،قدرت طلب هستن

ایشون با این کارش میخاد شمارو جذب کنه وشما پیش قدم شین بعد که پیش قدم شدین وحستون رو گفتید حس غرورشو ارضا کنه،وبعد هم راحت بزارتتون کنار

مثل یه شیر داره با طعمه بازی میکنه،براش جذاب و سرگرم کنندست ویه جورحس قدرت میده بهش

من استنباطم این بود از رفتار ایشون

پس فکر میکنم شاید اشتباه متوجه شدین :)🍃 و اون حسی نداشته :) فقط یه جور احترام و یا یجور حس شیطنت و ...

هنوزم که عقده ولی بازم مدام چک میکنه و بازی میدا ..ولی اصلا کاری نمیکنه

دختر مغرور عاشق😉💝
عزیزم به نظر من  مردها بدست آوردن رو دوست دارن،قدرت طلب هستن ایشون با این کارش میخاد شمارو جذ ...

یعنی فقط حس قدرت ؟ یا قصد سواستفاده جنسی دارن؟

دختر مغرور عاشق😉💝
عزیزم به نظر من  مردها بدست آوردن رو دوست دارن،قدرت طلب هستن ایشون با این کارش میخاد شمارو جذ ...

میخوا. بهش بگم و اون سگ محل کنه؟

یا سواستقاده میکنه؟

دختر مغرور عاشق😉💝
وقتی دوباره انفاقی دیدمش به خاطر پیامم سگ محلم میکرد و اخم میکرد ..ولی بازم چک میکرد و بازی میداد .. ...

۵۰ درصد حرفم درسته چون بازم کسی از دلش و فکرش خبر نداره :) 

اما انگار داره مسخره بازی درمیاره و مسخره میکنه و میخنده !!! و یه جورایی اون پیام و درخواست و به رختون میکشه!!

حسی بهتون نداره !! فقط میخواد مسخره بازی دربیاره بخنده!

2706