2733
2734
عنوان

اقایون انصافن جواب بدییین

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 108 پست
چرا ازدواج میکنن اخه؟ وفادارن بخ زنشون؟

آخه یکیو میخوان که همه جوره درخدمتشونوباشه وبچه بیاره وجلوخانواده وفامیل بگه تشکیل خانواده دادم

بعدازاونطرف میره دنبال کثافتکاری خودش،

جالبه ازشون هم بپرسی شهادتین بگونمیدونن،امابگی چرااینکارومیکنی میگن توقران هم اومده مردمیتونه ۴تازن داشته باشه وحق داریم و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۳۵ سال تازه عقد کرده ..ولی هم چنان ادامه میدخ

فرقی نمیکنه سن دیگه مطرح نیست ازون دختره باید پرسید چرا بایک مرد ۳۵ ساله که قاعدتا بخاطر ثبات مالی بهترشه عقد کرده و به گذشتش گیر نداده؟

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
چرا ازدواج میکنن اخه؟

اینو نمیدونم :) 🍃

اما نظر شخصیم اینکه فکر میکنم اینجور افراد 💯 بیمارن :)

من حتی اگه قلبم منت تپیدن سرم بزاره درش میارم !!!  ادامه بده یک نفس 💥 حتی اگه بترسی از قفس !!💥   
2731
فرقی نمیکنه سن دیگه مطرح نیست ازون دختره باید پرسید چرا بایک مرد ۳۵ ساله که قاعدتا بخاطر ثبات مالی ب ...

ابجی ی پسره خیلی برام عجیبه میشه کمکم کنی

دختر مغرور عاشق😉💝
ابجی ی پسره خیلی برام عجیبه میشه کمکم کنی

همه چی واضح ومشخصه مگ شک داری

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
2738
ی پسره کاراش برام خیلی عجیبه  میشه بهت بگم ..کمکم کنی؟

حتما :)

همینجا بگین ؛؛ خوشحال میشم کمکتون کنم :) 🍃🍃🍃

من حتی اگه قلبم منت تپیدن سرم بزاره درش میارم !!!  ادامه بده یک نفس 💥 حتی اگه بترسی از قفس !!💥   
نه ی ماجرا دیگه هس

اکی راستش یکم خسته ایم😴اما تو ماجرارو بنویس خوندم جواب میدم

حتما :) همینجا بگین ؛؛ خوشحال میشم کمکتون کنم :) 🍃🍃🍃

من ۲۰ سالمه ..ی پسر ۳۵ ساله رو میشناختم ولی ارتباطی اصلا باهاش نداشتم ..من کنجکاو بودم در موردش و پیج اینستاشو پیدا کردم ولی بهش درخواست فالو ندادم .پیجش شخصی بود...منم بهش درخواست فالو ندادم ..ولی همیشه چکش میکردم و تعداد پستاشو حفط شده بودم .. ‌.ی روز پست جدید گذاشت منم همون روز پست جدید گذاشتم ..ولی پسره متوجه شپ که چکش میکنم ..فهمید تعداد پستاشو حفظ میکنم

دختر مغرور عاشق😉💝

از اون روز ب بعد مدام تعداد پستامو حفط میکرد و دقیقا عین عکس المعل منو انجام میداد ..مدام بازی میداد با اعداد 

دختر مغرور عاشق😉💝
اکی راستش یکم خسته ایم😴اما تو ماجرارو بنویس خوندم جواب میدم

اکی شب خوش🌹

ولی پیام نمیداد یا فالو نمیکرد ..وفتی اتفاقی دیدمش جلوم وایساد و میحندید ..خودشو ب در دیوار میزد که متوجه بشم ..مدام بهم خیره بود و خیلی بد با شیطنت نگاه میکرد....از پشت شیشه بهم زل میزد...۶ ماه گذشت ما هم چنان با هم بازی میکردیم ..خیلی فکرمو درگیر کردخ بود ..ی روز خودم بهش درخواست فالو دادم ولی فوری رد کرد ..منم بهش پیام دادم اصلا جوابم نداد

دختر مغرور عاشق😉💝
2706