1874
1823

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

شیطنت مال دوران مجردیه!

بعدازدواج اسمش میشه کثافتکاری وخیانت!

بعضی هامرض دارن وترک دادنشون سخته

ازصدای گذرآب چنان فهمیدم تندترازآب روان ،عمرگران میگذر،زندگی رانفسی است،ارزش غم خوردن نیست ،آنقدرسیربخندتاکه ندانی غم چیست                

چون قبل از ازدواج اینکاره بودن ودختره موقع ازدواج ازین موضوع به سادگی گذشته و حالا داره تاوان پس میده کسی که پایه اخلاقی نرمالی نداشته با ازدواج ادم نمیشه ویکی از پایه های اخلاقی روابط دوستی و...در گذشتس

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant

همه ی اقایون عین هم نیستن :)🍃💥✔

اما اون اقایونی که شما میگین ؛! ذاتشون مشکل داره :)

و مهتر از همه :) مرد نیستن :) چیزی هستن به اسم نر :)

من حتی اگه قلبم منت تپیدن سرم بزاره درش میارم !!!  ادامه بده یک نفس 💥 حتی اگه بترسی از قفس !!💥   
1826
چرا ازدواج میکنن اخه؟ وفادارن بخ زنشون؟

آخه یکیو میخوان که همه جوره درخدمتشونوباشه وبچه بیاره وجلوخانواده وفامیل بگه تشکیل خانواده دادم

بعدازاونطرف میره دنبال کثافتکاری خودش،

جالبه ازشون هم بپرسی شهادتین بگونمیدونن،امابگی چرااینکارومیکنی میگن توقران هم اومده مردمیتونه ۴تازن داشته باشه وحق داریم و...

ازصدای گذرآب چنان فهمیدم تندترازآب روان ،عمرگران میگذر،زندگی رانفسی است،ارزش غم خوردن نیست ،آنقدرسیربخندتاکه ندانی غم چیست                
۳۵ سال تازه عقد کرده ..ولی هم چنان ادامه میدخ

فرقی نمیکنه سن دیگه مطرح نیست ازون دختره باید پرسید چرا بایک مرد ۳۵ ساله که قاعدتا بخاطر ثبات مالی بهترشه عقد کرده و به گذشتش گیر نداده؟

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
چرا ازدواج میکنن اخه؟

اینو نمیدونم :) 🍃

اما نظر شخصیم اینکه فکر میکنم اینجور افراد 💯 بیمارن :)

من حتی اگه قلبم منت تپیدن سرم بزاره درش میارم !!!  ادامه بده یک نفس 💥 حتی اگه بترسی از قفس !!💥   
1718