2726
عنوان

تولدمه ولی...

91 بازدید | 3 پست

اصلا خوشحال نیستم

چون اصلا تاحالا تولد انچنانی یا... نداشتم

میدونم که مامان بابام با خواهرم کیک برام میگیرن طبق هرسال

هرسال تولدم کادوهای گرون قیمت مامانم برام میگیره پارسال چهارتومنی خرج کردن واسه کادوم اما چون سوپرایز نیست و خودمم برای خرید میرم مزه نمیده☹️

نیاید بگید وای چقدر زیاد و تو بی لیاقتیا😒 ممنونشونم هستم ولی خیلی تکراری شده دیگه

فامیلامونم انقدر حال بهم زنن که اصلا نمیشه دعوتشون کرد

خلاصه که اگر کسی رو دارید که دوستتون داره یا هرسال تلاش میکنه شما خوشحال بشید قدر بدونید👌🏻

منم تولدم تکراریع

هر سری هم خاله هام و مامان بزرگم رو دعوت میکنم 

یه بار مامان بزرگم مریضه یه بارم خاله هام با هم دعوا میکنن.راجب کادو هم با مامانم میرم بیرون چیزی ک لازم دارم رو میخرم

یه کفشی یا مانتویی

شاید ب نظر تو خیلی مسخره باشه اما میدونی چن تا ادم اون بیرون هستن ک دلشون میخاد فقد یع کیک کوچولو با یه شمع روش کنار خانواده هاشون تولد بگیرن

منم ب همین تولد کوچولوم و کنار خانواده ام راضی ام

منم تولدم تکراریع هر سری هم خاله هام و مامان بزرگم رو دعوت میکنم  یه بار مامان بزرگم مریضه یه ...

حرفت خیلی درسته عزیزم منم ناراضی نیستم

خداروشکر

امااا خب تکراری شده و مثل بقیه ذوق و شوق تولدمو ندارم

خب خیلیا رو میبینم که اطرافیانشون برای تولدش میترکونن

☹️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرفت خیلی درسته عزیزم منم ناراضی نیستم خداروشکر امااا خب تکراری شده و مثل بقیه ذوق و شوق تولدمو ند ...

خب مشکل همینجاست..اون خیلیایی که شما میگی واقعا کار اشتباهی میکنن

یعنی چی ک تو اینستا از تولدت استوری لایو و پست بزاری

تهش ک چی؟

مردم بهت جایزع میدن؟تشویقت میکنن؟

این یه عادت واقعا خیلی بده ک باید از ذهنا پاک شه

2728