2726
عنوان

سازگاری نینی با شیرخشک

| مشاهده متن کامل بحث + 143 بازدید | 19 پست
دختر من آلرژی داره از بدبختی و کمیابی هرروز یه شیر میدیم بهش ، نئوکیت، پپتی جونیور ، نان ha ! نمیفهم ...

وای خدا.طفلی.آلرژیم بده.ایشالا زود خوب میشه

غذاخورش کن

والا پسر من نان‌میخورد اینجور نبود امروزم امتحان میکنم اگ‌بالا آورد نان میدم 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
نی نی منم زود به دنیا اومد. مهم اینه که هر ماه وزن گیریش رو نمودار تولد خودش باشه. بعد خودش میرسه به ...

امروزم‌امتحانی آپتامیل میدم اگ باز بالا آورد دیگ نمیدم

گاهیم قیافشو یجور میکنه نمیدونم انگار بدمزس😃

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدا.طفلی.آلرژیم بده.ایشالا زود خوب میشه غذاخورش کن والا پسر من نان‌میخورد اینجور نبود امروزم ا ...

غذاهاش هم محدوده طفلی بچم😢 فعلا که یه سال رد کرده هنوز خوب نشده!

نان اگه یبوستش نکنه هم خوشمزه تره، هم چرب تر 😁 وزن دهیش بهتره

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
غذاهاش هم محدوده طفلی بچم😢 فعلا که یه سال رد کرده هنوز خوب نشده! ‌ نان اگه یبوستش نکنه هم خوشمزه ...

آخه.من شنیدم بچه هایی ک آلرژی دارن تا ۲سالگیه بعد ب مرور خوب میشن

پس دیگ نان بهش بدم

2728
آخه.من شنیدم بچه هایی ک آلرژی دارن تا ۲سالگیه بعد ب مرور خوب میشن پس دیگ نان بهش بدم

دکتر گفت شایدم سه سالگی....

.

آره اگه بهش میفته بده

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️