2726
عنوان

سازگاری نینی با شیرخشک

143 بازدید | 19 پست

خانما ب نظرتون از کجا بفهمم پسرم با کدوم مارک شیرخشک سازگاری داره؟

اگ بعد خوردن یکم بالا بیاره یعنی بهس نمیسازه؟؟

ی مارک بگین خوشمزه باشه.تپلش کنه. با اکثریت نینی ها هم سازگاری داشته باشه

با تشکر😉

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر من هیچ کدوم از این ایرانیا بهش نساخت ببخشید ولی دفعش همش بلغمی بود و سبز .فقط ی شیز خارجی بهش ساخت که اونم با بدبختی قاچاقشو براش پیدا میکردم نبود که.اون موقع هر قوطیش 180 بود الان شده 600 😟

من دو سه تا مارک دادمش حتی نان بعد دیدم یبوست گرفت دکترش گیگوز برام نوشت عالیهههه

چ جوری بفهمم یبوست داره؟

هی زور میزنه.۲۵روزشه .هرروز پیپی میکنه روزی یبار.ولی انگار ی کوچول سفته

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببخشیدا چرا دنبال تپل کردن نی نی هستین. مگه تپلی افتخار داره. بعد باید بیفتی دنبال لاغر کردنش تو باش ...

آخه زود بدنیا اومد

اونجور ک میخواستم وزنش نبود

نمیخوام چاق بشه میخوام نسبت ب هم سناش ورن خوبی داشته باشه

نان ک دادمش بالا نمیاورد آپتامیلو ی ذره بالا میاره

خب خوبه که بچه من تا ۵یا ۶ روز دستشویی نمیکرد یبوست گرفته بود

شیرخشک میخورد؟

پس چرا هی زور میزنه قرمز میشه؟

دختر من هیچ کدوم از این ایرانیا بهش نساخت ببخشید ولی دفعش همش بلغمی بود و سبز .فقط ی شیز خارجی بهش س ...

چ بچه باکلاسی داریا

آره هم شیر خودم هم خشک فکر کنم مدلشونه همش زور میزنن نه اینکه بخوان دستشویی کنن

این دیگ چ مدلیه 🤔

زور میزنه منم حرص میخورم😁

آخه زود بدنیا اومد اونجور ک میخواستم وزنش نبود نمیخوام چاق بشه میخوام نسبت ب هم سناش ورن خوبی داشت ...

نی نی منم زود به دنیا اومد. مهم اینه که هر ماه وزن گیریش رو نمودار تولد خودش باشه. بعد خودش میرسه به هم سناش. 

خب پس همون نان رو میدادی

دختر من آلرژی داره از بدبختی و کمیابی هرروز یه شیر میدیم بهش ، نئوکیت، پپتی جونیور ، نان ha ! نمیفهمم کدوم میفته کدوم نه 😭 بدنش زخم های کوچولو کوچولو میشه، رفلاکس داره، از وقتی شیرخشک میخوره وزنی هم نگرفته...

.

تو شیر های معمولی آپتامیل ،نان ، سوپرامیل، گیگوز ، بیومیل ، جدیدا کاله یه شیرخشک میزنه فک کنم لاکتومیل باشه

از نظر سبک بودن آپتامیل بهتره، نی نی ها بعد شیر زیاد همراه آروغ یکم بالا میارن... هر دو سه ساعت بده بهش ، مقدارشو یه پیمانه کم کن. ببین بهتر نمیشه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706