1822
1823
عنوان

دوستم بیشعوره یا من حساس؟!🤔

82001 بازدید | 562 پست

من و دوستم ی رابطه ی ۵ ساله ی خانوادگی باهم داریم فاصله ی شهر ما و اونها یک ساعته یکم بیشتر(۱۰۰کیلومتر) دوستم با مادر شوهرش زندگی میکرد همش خودش و شوهرش میومدن شهرمون من دعوتشون میکردم هی عذر خواهی میکرد که من خونه مادرشوهر هستم نمیتونم دعوت کنم منم درک میکردم دو سال پیش خونه خرید و جدا شدن از مادر شوهرش اینامنم کادو بردم رفتم خونشون شب رسیدیم گفتیم شام خوردیم گفت نخیر این حرفا چیه من تدارک دیدم 

من بی طرفم

با خوک نباید کشتی گرفت چون کثیف میشی و جالب اینع ک خوک از این کار لذت میبرع بحث کردن با ادمای احمق  دور و ورتم همینع😉از دور ریختن ادما لذت میبرم شاید بم بگی بیمار شاید بخای روانی صدام کنی اما من ترجیح میدم دور بریزم تا دور ریختع شم...اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

منم بگم خب ؟؟؟  

صعود به گروه زرد    (چالش پاییزی بامداد خمار)  شروع یکم مهر۹۹ با گروه بنفش  قد 157  وزن اولیه ۷۸ ♡♡♡ وزن فعلی  73.1  ♡♡♡  وزن هدف  ۵۵ ♡♡♡  در تاریخ ۹/9/99 یکی از اتفاق های خوب زندگیم واسم پیش میاد شاید معجزه ای شد واسه عشق سوخته ام ♡♡♡ ماه دوم چالش قوی تر منظم تر و با اراده تر پیش به سوی مانکنی خوشگلی خوشتیپی حس خوب ♡♡♡ یادم باشه که خوش هیکل شدن کیفیت زندگی مو از همه جهات بالا میبره پس یا علی ♡♡♡

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

خب

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی اّمـیــــــــر حـــســــیــــن جــانم💍

لازمه بگم خب🤔😐

ای خدا یعنی روزی میاد ک هرمردی فقط زن خودشو ببینه و ب دیگری بی توجه باشه ؟فقط عاشق زنش باشه هرلظه برای گزروندن وقت بازنش لحظه شماری کنه؟تمام طول روز و مشغله کاری رو فقط ب عشق دیدن زنش بعدکارسپری کنه؟وقتی براش پی ام میاد قلبش ب تپش بیافته ک نکنه زنم باشه و بعدباهیجان بازش کنه؟روزی ک هرزنی فقط و فقط آرزو و عشق شوهرش باشه.............
1826
1718