2726
آخه مومن تو الان اومدی یه پاراگراف شرح واقعه دادی رفتی اینکه نشد تو دادگاهم اینجوری گزارش خبط و خطا ...

اره واقعا حرفات درسته 

الان سپیده خودش تنها نیست .

با اینکه یه دوست مجازیه واسم ولی همه فکرم شده .شبها موقع خواب بهش کلی فکر کردم 

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜
سلام ب همه ببخشید بچه ها، ولی حالم جوری نیست بتونم بیام سایت و از اتفاق های اخیر بنویسم فقط خلاصش ...

سپیده جان امیدوارم هر چی صلاحت هست همون بشه خدا رو از یادت نبر توی هر اتفاقی یه حکمتی هست

اگه برداشت شخصیت این باشه که تو رو نمی خواد و حسی بهت نداره فقط آرامشت رو حفظ کن زود قضاوت نکن اگه واقعا تو رو بخواد یه راهی برای رسیدن به تو پیدا می کنه حتی اگه ازش دور باشی

ولی اگه مطمئن شدی تورو فقط به عنوان یه همکار نگا می کنه درکت می کنم سخت برات این و در نظر بگیر که شانست رو امتحان کردی نشد  حس دوست داشتن باید دو‌طرفه باشه ....سپیده قشنگم بهترین ها رو برات می خوام

بهترین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. انشالله حالت خوب بشه زودتر.. ولی مارو هم با یه عالمه علامت سوال گذاشتی رفتی آخه حداقل بیا بگو چیشد چی رفت که ب این نتیجه رسیدی.. مگه بیشتر از بیست دقیقه تایپش طول میکشه 

2728
حق ماها نبود اینجور پیگیر تاپیکهات بودیم با این وضعیت سردرگم بمونیم☹☹☹   بیا کامل توضیح ب ...

آره واقعا

سپیده خیلی ناراحتم این همه ما با خوشحالیت خندیدیم و با ناراحتیت ناراحت شدیم حقمون این نبود بعد چندروز بیخبری بیای ی خط توضیح بدی و دوباره بری بیخیال این همه آدم ک همیشه منتطرت بودن بشی

واقعاااااا که خیلی ناراحتم 😢😢😢😢

کاش زودتر بیای😓

بودن تو دلیل نمی‌خواهد؛ تو خودت دلیل بودنیبودن من را دلیل باش.
آره واقعا  سپیده خیلی ناراحتم این همه ما با خوشحالیت خندیدیم و با ناراحتیت ناراحت شدیم حقمون ا ...

والا جالبه تو این دو سه صفحه اخیر که ایشون اومد دوخط توضیح داد رفت 

همه پیگیر شدن همه پرسیدن چی شد چی نشد چطور شد چرا برای چی و ....

جز یه نفر که از اول هم با تاپیکاش بود هیچی نپرسید

لابد واسه اون یه نفر تو خصوصی شرح واقعه کامل داد دیگه 

چه جوریه اون یه نفر نپرسید چرا برای چی

جالبه نمیفهمم ماها چرا انقدر داریم خودمون سبک میکنیم 

من خودم رو میگم ناخوداگاه روزی دوبار میام چک میکنم دست خودمم نیست 

میخواست بگه میگفت زیرلفظی که دیگه نمیخواست

بقول اون دوستمون زیادی همه چی جدی گرفتیم

حق ماها نبود اینجور پیگیر تاپیکهات بودیم با این وضعیت سردرگم بمونیم☹☹☹   بیا کامل توضیح ب ...

لامصب بدجوری مهره مار داره که همه پیگیرشن خخخ

الان شما بیا تاپیک بزن  از مشکلاتت بگو دونفرم بزور بعدها پیگیرت میشن 

من واقعا در بهت و حیرتم اینهمه پیگیر داره ولی چرا نمیاد چیزی بگه 

ما تو واقعیت دستم بکنیم تو عسل بذاریم تو دهن دور وریا گاز میگیرن تو مجازی که هیچی سرمون بخوره 

حالا این اینهمه دوست مخلص مجازی داره اینجور میکنه 

اصلا به ما چه هر کی هر جور دوست داره حال میکنه عمل کنه

2706