2737
2734

دیشب تو گروه اسم چند تا از همکارارو گفت، گفت ماموریتتون مشکل داره(اسم منم گفت)

گفت یکشنبه حضوری اگه تمایل داشتید بیاید ببینم مشکل از کجاست

مطمینم فردا میبینمت و شک ندارم ی نشونه ای از تو امیدو تو دله پژمردم زنده میکنه(دخترا بیاید انرژی مثبت بدید بهم، دل تو دلم نیست تا فردا بشه)

با نفس های پاک و حقتون واسطه شین خدا بهم نگاه بندازه❤

فردا مطمینم با خبر خوب با حال خوش میام سایت

عاشق شدی😁😻

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه

حسم میگه پایانش خوشه😍

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
2731

فردا حتما حتما اتفاقای خوب برات میوفته سپیده جون❤❤😍😍انشالله با خبرای خوب میای عزیزم...

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2738
سلام سپیده جون خوبی اون یکی همکارت دیگه پیام نداد خبری چیزی ازش نشد؟

سلام ، نه دیگه

فعلا قضیه سر بسته مونده

خودش متوجه شده ک نباید پیام بده

فعلا بذا ی چند وقتی بگذره، ببینم چی میشه

خودش ک گفت منتظر میمونم

منم گفتم ان شاالله اگه مورد مناسبی پیش امد اقدام کنید

فکنم تا ی چند وقت دیگه مطرح نکنه، ولی مجدد بعد چند وقت باز پا پیش میذاره😐 

سلام ، نه دیگه فعلا قضیه سر بسته مونده خودش متوجه شده ک نباید پیام بده فعلا بذا ی چند وقتی بگذره، ...

امیدوارم تا اون موقع ب مراد دلت رسیده باشی عزیزم

بودن تو دلیل نمی‌خواهد؛ تو خودت دلیل بودنیبودن من را دلیل باش.
2706